İkizler Burcu Kadını Özellikleri

22 Mayıs 22 Temmuz tarihleri arasında doğanların sahip olduğu burç grubudur. İkizler burcu bilindiği üzere karmaşık ve farklı kişilikleri ile tanınırlar. Özellikle ikizler burcu kadınları çalkantılı aşk hayatı ile bilinirler..

Sık sık saçlarında, kıyafetlerinde ve hayatında değişikliğe gitmeyi severler Bu yüzden rutin, düzenli bir aşk hayatları da olmaz. Hayatlarındaki insandan çabuk sıkılabilirler. Ama buna rağmen tutkulu kişilikleri vardır .Tutkulu bir aşık olarak delicesine, sırılsıklam ve mantığını geri planda bırakan bir şekilde aşklarını yaşarlar..

İkizler burcu kadını oldukça çekicidir. Ne yapacağını bilmiyor gibi görünse de farklı fikirler ortaya atsa da aslında içten içe idealisttirler ne yapacaklarını bilirler. Hayal ettikleri ve ulaşamadıkları şey çok azdır. İkizler burcu kadını çok zekidir. Çıkarları doğrultusunda hareket etmeyi sever. Biraz bencildir diyebiliriz.. Kendi mutluluğu kendi huzuru ve istekleri her zaman karşı tarafın isteklerinden daha önemli olmuştur.

Lüksü para harcamayı kendine bakım yapmayı ve kendi ile baş başa kalmayı seven bu burcun kadını çok kolay dikkat çekme yeteneğine sahiptir. Kendine özgüveni, zerafeti ve rahat tavırları ile karşı cinsi kolayca etkilerler. İkizler burcu kadını hassas bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden çok çabuk kırılabilirler. Kıldıkları zaman içlerine kapanırlar ve bir süre yeni bir arkadaşla yeni bir ilişkiye yelken açmaktan çekinirler. Hayatlarına çok zor insan alırlar. Hayatlarına aldıkları insanlar ikizler burcu kadını için oldukça değerli ve önemlidir. Onları kırmamaki mutlu etmek için her yolu denerler. İyi bir eş ve iyi bir dost olurlar.