İlişkilerde En Uyumlu Burçlar

Burçlar kişiliğimizi, arkadaşlık ilişkilerimizi, hayatımızı ve dolayısıyla ilişkilerimizi etkileyen önemli faktörlerden biridir. Eğer siz de burçlara inanıyorsanız eminiz ki bu yazı dikkatinizi çekecektir! İkili ilişkilerde özellikle duygusal yaklaşımlı ilişkilerde bazı burçlar çok daha uyumlu olabiliyor..

Burçlar Ateş, Su ve Hava guruplarına göre 3’e ayrılırlar. Dolayısıyla burçların birbirleriyle olan uyumu bu grupların uyumuyla da doğrudan alakalıdır. Örneğin su grubu burçları genel olarak biraz daha duygusaldır ve mantıklı düşünceler ile karar vermekten ziyade kalp seslerini dinlerler.

Ateş burçları ise daha ihtiraslı ve istikrarlı olabilirler. Özellikle su burçlarının birbiriyle uyumu gözle görülür bir etkiye sahiptir. Yengeç ve balık burçları birbirleri ile en iyi anlaşan ve uzun ilişkiler sürdüren burçlar arasındadır. Biraz daha baskın bir karaktere sahip olan aslan burcu ise yine kendisi gibi gösterişi ve ihtişamlı seven aslan burcu ile anlaşabilir. Fakat bunun yanı sıra iki oğlak birbiriyle anlaşamayan burçlardandır örneğin…

Oğlak burçlarının inatçılığı göz önünde bulundurulursa ilişkide 2 tarafında baskın olma isteği ağır basacağından 2 Oğlak bir arada mutlu olamayacaktır.. Oğlak burçları kendileri gibi istikrarlı çalışkan ama yine de kendilerine çok karşı çıkmayacak koç burçları ile iyi anlaşırlar. Özellikle Oğlak ve koç bir arada hem iyi bir ilişki yürütürler hem de iş hayatlarında başarılı olurlar. Çünkü ikisi de ne istediğini bilen çalışkan burçlardır..

Akrep burcu ise birçok burçla anlaşabilen joker bir burçtur.. Akrebin kendine olan özgüveni sayesinde diğer burçlarla olan ilişkisi de olumlu anlamda etkilenir. Ama akrep burcu ile anlaşan iyi burçlar arasında balık ve başağı sayabiliriz. Balık burcunun koruma iç güdüsüyle başak burcunun her ortama uyum sağlayan kişiliği akreple doğrudan iyi bir iletişim kurmasına yardımcı olur.