30 günde size mükemmel bir vücut vaat eden bir egzersiz uygulaması bulmak imkansız bir şey demektir. Tıpkı spor dvd’leri, spor salonları gibi bu uygulamalarda size sporu nasıl yapacağınızı neleri uygulayabileceğinizi gösterebilir. Ancak uygulayıp uygulamamak size kalmıştır.

Diyetler gibi egzersizlerde tek boyutlu değildir. Arkadaşınızın on kilo vermesine yardımcı olan uygulama sizin de aynı kiloyu vermenizi sağlamayabilir. Önemli olan istikrarı sağlamak ve hedefinize ulaşana kadar disiplini elden bırakmamaktır.

Aslında düzenli olarak uygulandığında sonuç verecek birkaç egzersiz programını sizlerle paylaşmak istiyorum deneyin memnun kalacaksınız.

See Me Get Fit – Kendinizin spor öncesinde ve sonrasında ne kadar değişime uğradığını görmek sizi motive ediyorsa bu uygulama tam size göre. Spor öncesi birkaç fotoğrafınızı çekmenizi isteyen uygulama belirli aralıklarla bu fotoğrafları güncellemenizi istiyor. Eğer vücut geliştirmeyle ilgileniyorsanız değişimi görmek için aradığınız uygulama bu. Ücretsiz bir uygulamadır.

Nike Training Club – egzersiz sırasında çeşitliliği bulabileceğiniz bir uygulama diyebilirim. Uygulama 30 ile 45 dakika uzunluğunda düzinelerce egzersizi içeriyor. Videolu şekilde hareketlerin yapılışını da göstermesi büyük kolaylık sağlıyor. Ücretsiz bir uygulama olarak kullanıma sunulmuş.

Cepa Yoga – Koşu ve vücut geliştirme gibi sporlar size göre değilse bu uygulamayı seveceksiniz. Yoga hareketlerini ve ne kadar süre ile yapılacağını gösteren bu uygulama sizin yoga eğitmeniniz olacaktır. Ücretli olan bu uygulamanın fiyatı 2.99 dolardan satışa sunulmuş.

7 Minute Workout – Çalışmak için zamanınız yok mu? Eminim 7 dakikalık süreyi rahatlıkla buna ayırabilirsiniz. Uygulama, tamamlanması 7 dakika süren çeşitli antrenmanlardan oluşan günlük egzersizler yapmanızı sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.