Kadınlar İçin Ceket Kombini Fikirleri

Günlük tarzınızla şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız fakat yine de fazla ağır ve standart bir görünüme ulaşmaktan çekiniyorsanız O halde bu yazı tam sizlik! Ceketleri günlük hayata uyarlamanın vakti geldi. Siz de ceketlerinizi günlük hayata uyarlamak ve daha spor kombinler yapmak istiyorsanız mutlaka yazımızın devamını okumalısınız! Dolabınızda yıllardır bir köşede bekleyen ceketleri günlük hayata uyarlamanın vakti geldi. Ceketler sandığınız kadar sıkıcı parçalar değillerdir. Gelin birlikte keşfedelim! Keyifli okumalar..

Ceket Kombini Fikirleri

Ceket modellerini günlük hayata uyarlamanın en kolay yöntemlerinden biri de basic yani düz, sade tişörtlerdir. Özellikle son dönemlerde moda olan üzerinde çeşitli deyimlerin, sözlerin uyarlanarak yazıldığı eğlenceli beyaz tişört modelleri ceketlerin içine giymek ve kombinizi sporlaştırmak için birebir! Sizde bu yazılı tişört hem deri ceketlerin, hem de takım elbise ceketlerinin içine girerek diyerek ve bolca altın rengi aksesuar kolye kullanarak stilinizi tamamlayabilirsiniz. Bu stilinizi hem güçlü kılacak hem de ağırlaştırmadan spor bir şekilde şıklığınızı tamamlayacak harika bir detay olacaktır.

Klasik ceketleriniz ile yüksek bel mom jean veya Boyfriend Jeans kot pantolonları da kombinleyebilirsiniz. Siyah büyük bir kemer taktığınız belinize altın aksesuarlarınız eşlik etmeli. Unutmayın ceketleriniz ile bolca aksesuar kullanarak daha şık ve daha kişisel hale getirebilirsiniz.

Son olarak daha çekici ve akşam dışarı çıkmak için uygun bir kombin için de ceketlerinizi dolaptan çıkartmanızın zamanı geldi! Bildiğiniz gibi iç çamaşırlarını hafif bir şekilde tişörtün içerisinden göstermek son yıllarda oldukça popüler. Sizde en şık braletlerinizi yakası açık beyaz bir tişört ile kombinleyerek üzerine ceketinizi alarak hem şık hem modern, hem çekici bir kombin yapabilirsiniz. Boynunuzu açıkta bırakacak şekilde dağınık bir topuz yaparak altınıza kot pantolonunuzu giyebilirsiniz. Şıklığınızı tamamlayıcısı olarak stiletto kullanabilirsiniz. Bu kombin ile gerek günlük hayatta gerekse özel gece gezmelerinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Önemli olan sadece özel günlerde kullandığımız ceketlerinizi dolabınızdan çıkartarak günlük hayata uyarlamanız. Birçok kadın özel günlerde kullandığı ağır parçaları günlük hayata uyarlayarak sporlaştırıyor ve tarzını yansıtıyor. Sizde dolabınızda eskiyip gitmesini istemediğiniz nadide parçalarınızı günlük hayata uyarlayarak daha spor ve casual hale getirebilir, stilinizi yansıtabilirsiniz.