Kadınlar için Şık ve Zarif Takım Elbise Kombinleri

Takım elbiseyi günlük hayatı uyarlayan ünlüler arasında şüphesiz akla gelen ilk isim Victoria Beckham oluyor. Mila Kunis, Beyonce, Blake Lively takım elbiseyi tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Siz de takım elbisenin zerafetini asilliğini üzerinizde taşımak istiyorsanız birbirinden farklı takım elbise kombinlerini yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Takım elbisenin tonuna karar vermek ilk İşiniz olmalı. Düz siyah ve klasik bir takım elbette her kadının dolabında bulunması gereken parçalardan! Eğer düz siyah bir takıma sahipseniz ve biraz renk katmak istiyorsanız elbette bunu gömleğimiz aracılığı ile yapabilirsiniz. Gömleğinizin yakasında bulunan broşlar, ince detaylar, fırfırlar ile takım elbisenin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Siyah düz bir takım elbisenin altına yakışacak stiletto tarzı ayakkabınızın tabanında kırmızı rengi tercih ederek farklı bir etki yaratabilirsiniz.

O kadar ağır bir görünüm istemiyorsanız ama yine de takım elbisenin şıklığından ödün vermek istemiyorsanız o halde pastel tonlarda kumaşlarla dikilmiş takım elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Pastel tonlar 2018 yılında oldukça Trend olacağından dolayı su yeşili, pudra pembesi, bebe mavisi, kırık beyaz, gri gibi renkleri takım elbise kombinlerinde tercih edebilirsiniz. Bu tarz pastel tonlarda takım elbiselerin içerisine giyeceğiniz düz beyaz basic tişörtler ile kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde dilerseniz altına spor ayakkabı da kullanabilirsiniz. Böylece günlük hayata takım elbiseyi entegre etmiş olursunuz!