Kadınları Çekici Yapan Detaylar

Bir kadının belki de en güzel olduğu alanlardan biri en kendi gibi olduğu, umarsızca güldüğü ve şen kahkahalar ile ortamı şenlendirdi andır. Bir erkeğin ağzından dökülen bu cümlelerin devamı için yazımıza buyrun! İşte erkeklerin gözünden kadınları çekici yapan zarif detaylar;

Gülüş

Bir kadının içten gülümsemesi tüm makyajı bir kenara atacak kadar güçlü ve afrodizyak bir etkiye sahiptir. Sizde gülüşünüzü gizlemek için ağız ve diş bakımında dikkat ederek şen kahkahalarınız ve güvenli gülüşünüz ile ortamı şenlendirebilirsiniz! Gülüşünüze güvendiğinizde emin olun makyaj bile yapmanıza gerek kalmayacak!

Saçlar

Erkeklere göre yeni kuaförden çıkmışcasına yapay saçlar hiç de çekici değil! Belki de yataktan kalktığınızda saçınızın birbirinize karıştığı o an en çekici olduğun zamanlardan bir tanesi! Sizde bu etkiyi yakalamak için deniz tuzu spreylerinden ve kalın maşalardan faydalanabilirsiniz. Böylece saçlarınız aşırı yapay bir görüntüye ulaşmadan doğal dalgasını ve şeklini koruyacaktır.

Bakımlı Eller

Kadınları en zarif gösteren detaylardan biri de şüphesiz elleri! Sizde tırnak ve el bakımınızı dikkat ederek daha bakımlı bir görünüme ulaşabilirsiniz. Tüm kombinlerinizle ve kıyafetleriniz ile uyum sağlayacak french manikür aynı zamanda sizi olduğunuzdan daha sade ve bakımlı gösterecektir.

Temiz Bir Koku

Ağır bir parfümden ya da yapay bir kokudan bahsetmiyoruz. Duştan çıktığınızda oluşan temiz kokuyu gün boyu korumamız için çeşitli deodorantlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca bir kadının en güzel kokusu kendi kokusudur. Bu yüzden fazla parfümlere boğulmadan hafif temiz bir kokuyu gün boyu cildinizde taşımak için sabun ve temizlik kokan deodorantlardan faydalanabilirsiniz.

Ses Tonu

Hafif, sessiz, sakin, kelimelerin tek tek ağzınızdan döküldüğü, huzurlu bir ses tonu herkese göre çekicidir! Sizde fazla agresif, yüksek ses tonundan ziyade kelimeleri tane tane konuşarak hem kendinizi, hem insanları daha fazla dinleyebilirsiniz. Hem de ses tonunuzun çekiciliğini sonuna kadar kullanabilirsiniz. Bu küçük ama zarif detaylar ile çekiciliğinize çekicilik katabilirsiniz.

Emin olun bu küçük basit detaylar bir çok güzel kıyafetten, makyaj malzemesinden çok daha etkili olacaktır, ve kişiliğinizin bir parçası haline geldiğinde bütünüyle çekici bir kadın yaratmış olacaksınız.