Her kadın her daim şık olmak ister. Bazen kıyafetleri ile bazen saçları yada makyaj uygulamaları ile bazense aksesuarları ile. Bazı ufak tefek dokunuşlar ile sizde daha şık görünebilirsiniz. Peki nasıl mı? İşte size 5 ipucu.

Saat

Aksesuar bir kombinin tamamlayıcısıdır. Her kombine uyu sağlayan aksesuar ise kesinlikle saattir. Hem şık hem de zarif görünmenize yardımcı olur.

Doğal Makyaj

Son zamanların en trend makyaj uygulaması nude makyajdır. Koyu ve abartılı makyajlar yerine kesinlikle doğal makyajı tercih etmelisiniz. Güzelliğiniz ve doğallığınızla ön plana çıkmalısınız.

Opak Çorap

Siyah opak çoraplar bacaklarınızı olduğundan daha ince gösterir ve bu nedenle de bütün kadınlar tarafından çok kullanılır ve sevilir. Hemen her kombinle kolaylıkla uyum sağlar.

Stiletto

Kesinlikle bir bayana en çok yakışan ayakkabı modelidir. Hem zarif hem de şık görüntü vermesiyle her tarz kombine rahatlıkla uyum sağlar. Jean altınada, klasik elbiselerinizin altınada rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Salaş Topuz

Kıyafet ve aksesuar seçimi kadar saç modelinizde önemlidir. Hiç bir zaman modası geçmeyen bir saç uygulaması olan salaş yada dağınık topuzları hem gündüz hem de gece kullanabilirsiniz.