Kına Alışverişinde Dikkat Edilecekler

Düğün öncesi sevdiklerinizle eğlenceli bir gece geçirmek için en güzel yollardan biri de kına gecesi organize etmektir. Kına gecesi organizasyonu yakın arkadaşlarınızla unutulmaz bir gece yaşamanıza yardımcı olur ve bu geceyi daha da eğlenceli kılmak için yazımızda birbirinden farklı önerilerde bulunduk keyifli okumalar..

Konsept İçin Renk Belirleyin

Süslü püslü organizasyonlu bir kına gecesi için ilk aşama renk belirlemektir. Bindallınız, elinize yakacağınız kınanın süngerlerinin rengi, mumlar ve hatta teflerin rengine kadar ortak bir renk belirlemeniz renk bütünlüğü açısından oldukça önemlidir. Bu renk bütünlüğü tüm gecenizi daha özel kılacak ve o rengi kına geceniz ile hatırlamanızı sağlayacaktır. Örneğini tek bir renk olarak mor, pembe veya kırmızı tonlarını belirleyebilirsiniz, tamamen size kalmış.

Bindallı Seçimi

İsterseniz bindallıyı kiralayarak sürekli kullanmayacağınız için satın alma derdinden kurtulabilirsiniz. Fakat bu özel gece için arkanızda bir anı bırakmak ve bindallınızı sonsuza kadar saklamak istiyorsanız o halde satın alma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Satın alma seçeneğinde özellikle üzerinize tam oturan bindallıyı tercih etmenizde fayda var. Kiralayacağız bindallıda ise mümkünse sıfır defo olmalı. Sağında solunda hiçbir yerinde defo olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu ayrıntılara heyecanla dikkat etmezseniz elki de kına gecenizde moralinizi bozacak ayrıntılara takılabilirsiniz. Bu yüzden bindallı seçimi çok önemlidir. Bindallı seçerken konsept renginize uygun bir bindallı seçebilirsiniz veya ilk başta beğendiğiniz bindallıyı alarak tüm konsepti o renge uydurabilirsiniz. Kına gecelerine en çok yakışan renkler kırmızı, bordo ve mor renkleridir.

Müzik Listesi

Sıra geldi en önemli adım olan müzik listesini oluşturmaya! Geleneksel müzikler bir yana sizin kızlarla birlikte eğlenebileceğiniz, aranızda özel olan müzikleri de flash belleğe yüklemenizde fayda var. Bu gece sizin geceniz, ne kadar eğlenirsiniz ve ne kadar gülersiniz arkada bir o kadar anı biriktirmiş olursunuz. O yüzden mutlaka birlikte eğlenebileceğiniz güzel bir müzik listesi yapmayı ihmal etmeyin.