Bilenler bilir kırmızı sıradan bir renk değildir! Kırmızı Tutkunun, enerjinin ve dinamizmini rengidir. Sizde kırmızı rengi kullanmaktan çekinmeyenlerdenseniz ve kırmızı renk her daim size enerji veriyor ise o halde kombinlerinizde sık sık bu rengi kullanmaya başlayabilirsiniz! Kırmızı rengi kullanırken dikkat etmemiz gereken ufak birkaç nokta var. Bu noktalara dikkat ettiğinizde çok daha modern, dikkat çekici ve stil bir görünüme ulaşabilirsiniz. İşte kıyafet ve aksesuar tercihlerinde kırmızı rengi kombinlerden dikkat etmeniz gerekenler;

Kırmızı Renk Nasıl Kombinlenir?

Kırmızı renk aksesuarları kullanmak her daim kombinizi daha dinamik hale getirecek ince bir ayrıntıdır. Kırmızı renk küpeleri kullanmak istiyorsanız saçlarınızı at kuyruğu toplayarak mümkünse sade bir toka kullanmalısınız. Makyajınızda eyeliner ve nude bir ruj tercih ederek kırmızı küpelerinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Veya aksesuar olarak kırmızı çerçeveli bir gözlük kullanmak istiyorsanız gözlüğünüzle aynı tonlarda uyumlu kırmızı bir ruj tercih ederek daha pop-up bir görünüme ulaşabilirsiniz.. Aksesuar tercihlerinde çanta olarak kırmızı rengi kombinlemek istiyorsanız o halde işiniz çok daha kolay !Kırmızı renk; siyah, lacivert ve beyaz renklerle muhteşem uyum içindedir. Sizde Marine modasını yakalamak istiyorsanız kırmızı renkli bir çantayı beyaz ve lacivert renklerle kombinlediğiniz bir günümüzde kullanarak harika bir görünüme ulaşabilirsiniz!

Kırmızı rengi büyük parçalar halinde yani tüm kombininizde kullanacaksanız seçiminiz daha sade renklerden yana olmalıdır. Özellikle beyaz renkle harika şekilde uyum sağlayan kırmızı kot pantolonlar ile sizi çok daha şık ve stil bir görünüme ulaştırır. Kırmızı beyaz ve mavi uyumu yadsınamaz bir gerçek.. Sizde bu göz alıcı kombinizi tamamlamak için kırmızı beyaz renklerde bir sweatshirt ile açık mavi renklerde kot pantolonunuzu bir arada kullanabilirsiniz. Ayakkabı tercihlerinde daha klasik modellere giderek spor ayakkabılarda beyaz, renksiz ve mümkünse tabanı yüksek olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sizi biraz daha stil bir görünüme ulaştıracaktır.

Boydan boya kırmızı renk elbise giyiyorsanız ve hangi renk çanta, hangi renk ayakkabı ile kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız işiniz çok kolay! Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi kırmızının en çok yakıştığı renkler arasında beyaz, lacivert ve siyah vardır. Elinizdeki modellere göre dilerseniz ayakkabınızı beyaz, çantanızı siyah, dilerseniz her iki aksesuarınız da beyaz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca Gold takılar ile kırmızı rengin çok yakışacağını da unutmayın!