Kirpiklerinin İhtiyacı Olan Maskarayı Söylüyoruz

Kimi maskaralar ile hiç anlaşamadığınız ama çevrenizdeki arkadaşlarınızın çok sevdiği oldu mu? Eminiz ki övülen birçok maskarayı hiç beğenmediğiniz veya hiç popüler olmamış bir maskarayı hayatınızın maskarası olarak ilan ettiğiniz anlar olmuştur! Bunun sebebi herkesin kirpik yapısının ve  maskaradan beklentisinin farklı olmasıdır. İşte kirpik yapınıza göre size en çok yakışacak maskarayı söylüyoruz!

Uzun Ama Az Kirpikler

Kirpikleriniz oldukça uzun ama seyrek ise o halde ihtiyacınız olan şey tam anlamıyla kıl fırçalı maskaralar! Kıl fırçalı maskaralar kirpiklere volüm kazandırdığı için az olan kirpikleriniz daha dolgun göreceğinden dolayı oldukça beğeneceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca zaten hali hazırda kirpiklerinizi uzun olduğu için daha fazla uzatmanıza da gerek kalmayacak!

Kısa Ama Gür Kirpikler

Kirpiklerinizin yoğunluğundan oldukça memnunsunuz fakat kirpiklerinizin daha uzun olmasına mı istiyorsunuz? O halde ihtiyacınız olan şey incecik formda silikon maskara fırçaları! bu tarz fırçalar kirpikleri uzatmaya ve tek tek ayırmaya müsaittir. Kıl fırçalı maskaralar kirpiklerinizin yoğunluğundan dolayı kirpiklerinize volüm kazandırırken birbirine yapıştıracaktır.. Bu yüzden silikon ve incecik fırçalı maskaraları tercih etmelisiniz. Bu maskaralar kirpiklerinizi uzatacaktır ve tek tek ayırarak kirpiklerinizin daha düzenli görünmesine yardımcı olacaktır.

Düz Kirpikler

Kirpiklerinizin uzunluğundan, yoğunluğundan oldukça memnunsunuz ama bir türlü kirpiklerinizi kıvıramıyor musunuz? Kirpiklerinizi daima aşağı bakıyorsa ve onları kıvırmak çok zor ise bu öneri size gelsin! Düz kirpiklere ship olmak oldukça can sıkıcı bir durum fakat çözümü var! Kaşık formda yani hafif bükümlü maskara fırçaları tam sizlik! Bu fırçalar kirpiklerinizi dipten uca kavrayarak kirpiklerinizin kıvrılmasına yardımcı olur. Böylece kirpikleriniz aşağıya değil yukarı doğru kıvrılarak daha dolgun daha uzun ve daha kıvrık görünecektir!