Kış Aylarının Olmazsa Olmaz Aksesuarları

Kış mevsimi gelince aksesuar değişiklikleri de göze çarpıyor. Dolabımız baştan aşağı değiştiği gibi aksesuar tercihlerimizde de farklılıklara gidiyoruz. Peki kış aylarının olmazsa olmaz aksesuarları neler? Gelin birlikte inceleyelim, keyifli okumalar.

Şık Atkı ve Bere Takımları

Kış aylarının en güzel yanlarından biri yumuşacık atkı ve bere takımlarını özgürce kullanabilmemiz. Özellikle 2019 kışında neon renklerde ki şapka eldiven bere ve atkı takımları göze çarpıyor. Eğer siz de cıvıl cıvıl görünümden hoşlanıyorsanız o halde dümdüz giyindiğiniz bir kombininizi renklendirmek için kışlık aksesuarların en gözdesi olan şapka, atkı, bere takımından faydalanabilirsiniz. Fosforlu sarı, fosforlu pembe, fosforlu mavi veya neon renklerde ki bu tarz takımları düz giyindiğiniz monokrom denilen giyim tarzına sahip olduğunuz günlerde kombininizi renklendirmek için kullanabilirsiniz.

Pançolar

Pançolar özellikle deri taytlar, uzun botlar veya hafif topuklu çizmeler ile kombinlendiğinde ortaya bambaşka görünümler çıkabiliyor. Eğer daha evvel hiç pançonuz olmadıysa 2019 yılında pançoların çok popüler olacağını belirtelim. Özellikle pötikare desenli olanlar, dama desenli olanlar çok popüler olacak. Ekstra olarak şıklık katmak istiyorsanız pançonuzun bel kısmına bir kemer bağlayarak belinizin oyuntusunu ortaya çıkartabilir, proporsiyonunuzu daha iyi gösterebilir ve pançonuzu daha şık hale getirebilirsiniz. Fakat salaş görünümden hoşlanıyorsanız birbirinden farklı bol panço modellerini, uzun bot ve çizmeler ile kombinleyerek muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Pançoların tunikler, deri taytlar ve hatta desenli çoraplar ile harika görüneceğini de ekleyelim.

Çorap Detayları

Kışın en güzel yanlarından biri kışlık kıyafetlerle birlikte kullanılan muhteşem detaylı çoraplar. Kışlık çoraplar hem bacaklarımızı sıcacık tutuyor, hem de nihayet çorap kombinlerimizle daha renkli kombinler yapmaya gidebiliyoruz. Son zamanların en popüler trendlerinden biri de jartiyer tarzı kışlık çorap modelleri. Bu çorap modellerini kombinlerken deri aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Ortaya hem vamp hem de farklı bir görünüm çıkacaktır.

Sırt Çantaları

Kış aylarının olmazsa olmaz aksesuarlarından biri de sırt çantaları. Halihazırda kış aylarında çanta ile uğraşmaya veya otobüs duraklarında beklerken çantamızdan ekstra olarak eşya çıkartmaya halimiz kalmıyor. Bunun için sırt çantalarından faydalanabilirsiniz. Peluş sırt çantaları 2019 yılında oldukça trend olacak. Siz de sıcacık görünümlü peluş sırt çantalarını kombinlerinizde kullanarak kış aylarının modasına uyum sağlayabilirsiniz. Bu tarz çantalar ile kullanacağınız ponpon detaylı anahtarlık tarzı aksesuarlar ise tarzınıza tarz katacaktır.

Kış aylarında mutlaka edinmeniz gereken bir başka aksesuar ise Kaşmir eldivenler. Özellikle taş işlemeli kaşmir eldivenler elleri çok zarif ve şık gösteriyor. Gece kıyafetleriniz ile bile kullanabileceğiniz bu tarz eldivenleri tek başına aksesuar gibi bile kullanabilirsiniz. İşte 2019 yılında birbirinden farklı kış trendleri bu şekilde. Sizde kombinlerinizde daha sıcacık ve daha samimi göstermek için pötikare detaylarından, peluş detaylarından ve atkı, bere takımında neon detaylardan faydalanabilirsiniz.