Kış Mevsiminde Basic Tişörtler Nasıl Kombinlenir?

Kim demiş yazın en sevdiğiniz Basic tişörtlerinizi kış mevsimi gelince rafa kaldıracağınızı? Artık yazın severek giydiğiniz birbirinden güzel, mottolu, sloganlı ve düz tişöertlerinizi kışın da kombinleyerek vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız!

Zarif ve Şirin Örgü Hırkalar ve Basic Tişörtlerin Uyumu

Örgü hırkalar 2019 yılında oldukça popüler. Dilerseniz kendiniz beğendiğiniz bir ipten örgü bir hırka yapabilir, dilerseniz tıpkı ev örgüsüne benzeyen tekstil hırkaların içerisine motto desenli tişörtlerinizi giyerek kombinleyebilirsiniz. Artık yaz aylarında giydiğimiz elbiseleri, tişörtleri kışın da kombinleyebiliyoruz. Özellikle ceketlerin içine giyilerek kullanılan basic ve motto desenli tişörtlerin tamamlayıcısı olarak kasket şapkaları kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi şapka modası tam gaz devam ediyor. Siz de siyah, kadife detaylı veya keten detaylı kasket şapkanız ile birlikte kareli bir ceket kullanarak içine düz beyaz üzerine yazılar bulunan bir tişört kombinleyebilirsiniz. Bu kombini dilerseniz kumaş pantolon ile çok daha şık hale getirebilir, dilerseniz kot pantolon ile biraz daha sporlaştırabilirsiniz.

Ters Köşe Yapın! Payetler Pullar ve Basic Tişörtler

Slogan yazılı tişörtleri ayrıca payet eteklerle, parlak pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz. Özellikle payet etekleri günlük hayata uyarlamak biraz daha modernleştirmek ve daha göz alıcı hale getirmek için üzerine giyeceğiniz slogan yazılı tişörtleri tercih edebilirsiniz. Altına dilerseniz bir topuklu ayakkabı, dilerseniz kısa topuklu bir bootie giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kışa uyarlamak için payetli, pullu eteğinizin altına opak çorap giyebilir üzerinize ceket alarak ceketin içine motto yazılı bir tişört giyerek ters köşe yapabilirsiniz!

Uzun Kollu Body ve Basic Tişört İle Salaş Bir Tarz

Kendi bedeninizden 1-2 beden büyük basic tişörtünüz ile boğazlı, uzun kollu kazağınızı kombinleyerek ortaya farklı ve salaş bir tarz çıkartabilirsiniz. Boğazlı kazağın üzerine en sevdiğiniz desenli tişörtünüzü giyerek altına buz mavisi, hafif bol bir mom jean giyebilir ve tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi slogan detaylı tişörtleri birbirinden farklı kombinler ile kullanabiliyorsunuz. Sizde dolabınıza birbirinden farklı renklere sahip en sevdiğiniz film ve dizilerin mottolarını taşıyan tişörtleri ekleyerek çok farklı kombinler ortaya çıkartabilirsiniz.