Şapkayı aksesuar olarak kullanmayı sevenlerdenseniz ve hatta küçük çaplı bir şapka koleksiyonunuz varsa size iyi bir haber verelim; bu kış şapkalar o kadar fazla moda ki neredeyse tüm defilelerde birçok marka şapkalarını sergiledi ve iddialı çıkışlar yakaladılar! Öyleyse şapkalarınızı dolaptan çıkartmanın tam da sırası! İşte bu kışın gözdesi 3 farklı şapka modeli;

Ressam Şapkaları

Romantik ve cool görüntüsü ile ve aynı zamanda sanatsal duruşu ile ressam şapkalarını bu yıl oldukça fazla göreceğiz. Bu tarz şapkaların tamamlayıcıları şık fularlar ve zarif kolyeler. Özellikle uzun saçlarınız var ise onları düz bırakmak yerine hafifçe dalga vererek daha romantik ve yumuşak bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu tarz şapkaları seçerken renk kullanmaktan korkmayın. Örneğin kıpkırmızı bir ressam şapkasını dümdüz siyah bir kıyafet ile tamamlayabilirsiniz.

Kasket Şapkalar

Zamanında dedelerimizin Hatta büyük büyük babalarımızın taktığı kasket şapkalar vardı.. Bu yıl çok moda oldular! Maskülen bir tarza sahipseniz ve kıyafetleriniz de minimal, sade tasarımlardan hoşlanıyorsanız kasket şapkaları çok iyi taşıyabilirsiniz. Farklı dokulara sahip kadife keten, kot gibi birçok  seçenekte kasket şapkayı şuan her markada bulmanız mümkün.

Bere Tarzı Şapkalar

Özellikle el örgüsü izlenimi verilmiş ve sanki annemizi ölmüş gibi görünen bere şapkaları bu yıl çok göreceğiz. Sade veya desenli iplerle örülmüş bere şapkaların tamamlayıcısı ise ponponlar! Rengarenk yumuşacık çeşit çeşit ponponları berelerin uçlarına dikerek daha tarz ve daha şirin bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu yıl ponponlar da oldukça moda olacak, Bu ponpon akımını sürdürmek için çantanıza da bir adet ponpon takarak görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.