Kısa Boylu Ünlüler

Ekranın gösterişli ve renkli dünyasından mıdır bilinmez fakat bazı ünlüler gözümüzde oldukça farklı canlanır. Ekranlarda gördüğümüz kilosuyla, boyuyla, hatta bazen güzelliğiyle akıllarımızda yer eden, hayranlık duyduğumuz ünlülere gerçek hayatta rastladığımızda bazen hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Bu da ekranın ve sanatçının aurasından olsa gerek.. İşte kısa boylarına rağmen milyonlarca hayranı bulunan, sahnede devleşen kısa boylu ünlüler;

Madonna

Dünya devleri arasında yer alan, sahne şovları ile akıllarda yer eden, muhteşem sesi ile kulaklarımızın aşina olduğu Madonna kısa boylu ünlülerin arasında yer alıyor! Sahnede devleşen Madonna’nın 1.58 cm boyunda olduğuna inanabiliyor musunuz? Madonna boyuna rağmen giyinmeyi çok iyi biliyor, bu şekilde olduğundan daha uzun görünüyor. Madonna’nın sık sık tercih ettiği ve sahne kıyafetlerinde önemsediği detay yüksek topuklu ayakkabılar, yüksek belli şortlar ve daha kısa üstler. Bu şekilde bacak boyunu uzatarak kombin oyunlarından faydalanarak bacak boyunu uzun gösteriyor. Dolayısıyla boyunu da daha uzun göstermeyi başarıyor.

Shakira

Kolombiyalı melez güzel, danslarıyla aklımızda yer eden Shakira’nın boyu sadece 1. 50 cm! Shakira kısa boyuna rağmen muhteşem fiziği ile gündemde! Kıvrak figürleri ve kaslı vücudu ile Shakira da giyinmeyi çok iyi biliyor. Eminiz sizde Shakira’nın 1.50 boyunda olduğunu öğrendiğinizde en az bizim kadar şaşırdınız.

Kim Kardashian

Modaya yön veren en ünlü isimlerden biri olan, bütün paparazzilerin peşinde olduğu, milyonların her tercihini akım olarak takip ettiği Kim Kardashian’ın boyu da bir hayli kısa. 1.59 boyunda olan Kim Kardashian fiziki farklılıklarıyla gündemde. Her daim kalçalarının genişliği ve büyüklüğü ile övünen Kim Kardashian sık sık spor salonunda ve sık sık bakım rutinlerinde paparazzilere yakalanıyor. Fiziğine, cildine, saçlarına, kısacası tüm vücuduna oldukça fazla önem veren Shakira kimi zaman giyinmenin dozunu kaçırırsa da boyu ile mutlu olan ünlülerden.

Jennifer Lopez

Yılların yaşlandıramadığı ünlülerden biri olan Jennifer Lopez melez güzellerin başında yer alıyor. Jennifer Lopez’in boyu diğer ünlülerin boylarına oranla o kadar kısa olmasa da 1.67 boya ile Jennifer Lopez de kısa boylu ünlüler kategorisinde yer alıyor.