Kız Kıza Eğlence Fikirleri

Kimi zaman hayatın ve işlerin yoğunluğundan kız arkadaşlarımızla vakit geçirmeyi unutuyoruz.. Hatta bazen onlarla vakit geçirmeyi özlüyoruz bile.. Fakat bir araya geldiğimizde yapacak bir şey bulamıyoruz. İşte kız kıza eğlenmenin püf noktaları ve bazı ufak fikirler;

Samimi kız arkadaşlarınızla gece yarısına kalmak, hatta geceyi birlikte evde geçirmek istiyorsanız o halde tüm gece eğlenmekten, gülmekten yorulacağınızı garanti ediyoruz. İhtiyacınız olan şey tabu oyunu! Tabu oyunu zaten oldukça eğlenceli bir oyundur, fakat samimi kız arkadaşlarla oynandığında daha bir eğlenceli hale gelir. İkili gruplar halinde ayrılın ve mümkünse birbirinize en yakın hissettiğiniz arkadaşınızla aynı grupta olun. Tabu oyunu sizi hem eğlendirecek, hem güldürecek hem de harika vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Birlikte yapabileceğiniz en eğlenceli aktivitelerden biri de birbirinize eğlenceli makyajlar yapmaktır. Fakat öyle sıradan makyajlardan bahsetmiyoruz. Kura çekerek birbirinize olabildiğince komik makyajlar yapmayı deneyin. Örneğin iki farklı kutudan iki farklı kura çekip birinde göz birinde ruj çıktığını farzedelim. Öyleyse gözlerinize ruj uygulayacaksınız! oOldukça eğlenceli olacaktır, veya dudak için maskara çıktığını düşünelim yaratıcılık size kalmış!

Kızlar uzun zamandır birlikte bir şeyler yapmıyorsanız mutlaka bir gece dışarı çıkmalısınız! İstediğiniz bir eğlence mekanına giderek keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Özellikle canlı müziğin olduğu ve eğlence anlayışınıza uyan bir konsere gitmek sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak ve harika vakit geçirmenize yardımcı olacaktır. Unutmayın kız kıza eğlenmenin en güzel yanı kendinizi kontrol etmek zorunda kalmamanızdır. En yakın arkadaşlar ile geçirilen vakit en değerli vakittir!