Koç Burcu Kadını Özellikleri

21 Mart 20 Nisan tarihleri arasında doğanların sahip olduğu burç grubu koç burcudur. Koç burcu lider özelliklere sahip bir burçtur. Bu yüzden tutkulu, idealist ve yaşamı boyunca kararlarını kendi veren bir burç olmuştur. Bu kadınlar için de böyledir.. Koç burcu kadınları istediğini elde etmeyi sever..

Kafalarına koydukları bir fikre, bir ideale ulaşıp mutlaka bir gün gerçekleştirmek için güç toplamaya başlarlar. Koç burcu kadınları başarılı olmaya, konuşulmaya ve gruplarında lider olmaya önem verirler. Özellikle insanları yönetmek, etkisi altına almak ve liderliğini kanıtlamak için yapamayacakları şey yoktur. Koç burcu kadınları aşkı da tutkulu şekilde yaşarlar. Fakat hak etmedikleri değeri gördüklerinde öfkeleri kontrol dışına çıkabilir. Bu yüzden koç burcu kadınları daima ilişkiyi yöneten baskın taraf olurlar. Koç burcu kadınları tüm bunların yanı sıra yönetilmeyi de severler. Kendilerini bastıran güçlü, kuvvetli baskın bir burç ile de mutlu olacaklardır.

Özellikle kendisi adına buluşmaları planlayan onu yönlendiren baskın bir erkek koç burcu kadınının cezbedecektir. Fakat zaman zaman bu denge değişmelidir. Koç burcu kadını daima yönetilmeyi sevmeyeceğinden kimi zaman erkeği de yönetmek isteyecektir. Koç burcu kadını aynı zamanda çok zekidir.. İncelemeyi ve olayları anlamlandırmayı sever. Siz daha bir şeyleri ona duyurmadan, belli etmeden koç burcu kadını ortada ne işler döndüğünü zekası ile kavrayacaktır. Kendisinden bir şey saklandığında öfkelenmesi an meselesidir. Öfkesi çabuk dinse bile vereceği zarar tartışılmaz bir gerçektir.