Kış kombinleri deyince aklımıza şüphesiz ilk olarak sıcacık kazaklar, yumuşacık atkı ve eldivenler geliyor olmalı. Kışa en yakışan konforlu ve şık gösteren kombinleri sizler için derledik. İşte tarzınıza uygun seçebileceğiniz en rahat ve şık kış kombinlerinden bazıları;

Atkı Eldiven ve Bere

Kış mevsiminin olmazsa olmaz üçlüsü atkı, eldiven ve bere seçiminde soft tonları tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz pastel renkler ve uçuk tonlar hemen hemen her montunuzla, kabanınıza yakışacağından her zaman kullanabilirsiniz. Fazla iddialı ve keskin renkleri ise çok sıra dışı kombinlerde veya birkaç kombinde kullandığınızdan dolayı kısıtlanmış olabilirsiniz. Bu yüzden seçimlerinizi soft renklerde veya siyah, beyaz ya da uçuk pembe, nil yeşili, uçuk sarı gibi tonlarda yapabilirsiniz.

Çoraplar ve Botlar

Bu yıl dar paça kotların altına giyilen sıcacık botlar ve botların içinden gözüken kışlık çoraplar çok moda. İlk başta göze biraz tuhaf gibi gelse de sıcacık kış modasına uyum sağlamanın en konforlu yolu olabilir. Eğer renkli çoraplar kullanmaktan hoşlanıyorsanız bu yıl tam da sırası! Botlarınızın içine giyeceğiniz örgü yumuşacık kışlık çoraplarınızı hafifçe dışarı taşırarak görünmesini sağlayın.

Çanta Aksesuarları

Yazlık çantalarınızı kışa uyarlamak için renkli yumuşacık ponponlardan faydalanabilirsiniz. Bu sezon rengarenk, yumuşak tüylü ponpon aksesuarları görmeye devam edeceğiz. Çantanızın fermuar askısına takacağınız ponponlar kar tanesi gibi görünecek ve kombinizi ayrı bir şirinlik katacaktır veya kullanmadığınız şallarınızı, atkılarınızı çantanızdan hafifçe sallayarak sıcacık bir etki yakalayabilirsiniz. Ayrıca çantalarınıza şık fularlar bağlayarak sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz.