Kombinlerinizi Renklendirecek Takı Modelleri

Minimal, düz, basit parçalardan oluşan günlük kıyafetleri bile adeta birer gece kıyafeti gibi şık hale getiren en önemli aksesuarlardan biri şüphesiz takılarımızdır. Takı tercihi hem stilinizi ortaya koyar, hem de basit kıyafetlerinizi daha gösterişli hale getirir. Hatta biraz daha basit giyinmeyi seviyorsanız yani üzerinde taş işlemesi, pul işlemesi veya marka amblemi olmayan trikoları giymeyi tercih ediyorsanız o halde mutlaka geniş bir takı dolabınızın olması gerekiyor. Takı dolabınızdan seçeceğiniz birbirinden farklı takılar sayesinde her gün birbirinden farklı görünümlere sahip olabilirsiniz. İşte kombinlerinizi renklendirecek birbirinden farklı takı modelleri;

Etnik Takılar

Son dönemlerin en popüler takı modellerinden biri de el emeği ve el işçiliği ile yapılmış takı modelleri. Özellikle boncuk desenleri ile bezenmiş birbirinden farklı etnik desenleri üzerinde bulunduran biraz kabaca görünen fakat minimal kıyafetlerle kombinlendiğinde oldukça şık duran takı modelleri gösteriş katacaktır. Basit bir kombini bile daha gösterişli hale getirerek stilinizi ortaya koymak için sizde etnik takı modellerini özellikle basit parçalar ile kombinlemeyi denemelisiniz. Etnik takı modelleri genelde üzerinde birbirinden farklı renk bulundurduğundan dolayı krem rengi, bej rengi veya siyah kombinlerle harika şekilde uyum sağlar.

Değerli Taşlar

Değerli taşlar gece gündüz demeden kullanılabilecek ve aurası sayesinde size kendinizi çok daha iyi hissettirecek özel taş modellerindendir. Değerli taşları bir pırlanta veya yakut, elmas gibi modeller ile birlikte kombinlemek istiyorsanız o halde birbirinden farklı tasarımcıların özel imitasyon takı modellerini günlük hayata uyarlayabilirsiniz. Eğer günlük hayatta takılarınıza fazla özen gösteremiyorsanız veya kaybolmasından endişe ediyorsanız o halde ihtiyacınızı imitasyon takı modelleri karşılayacaktır.

Bu tarz takıları daha gösterişli parçalarla kombinleyebilir ve gece kıyafetlerine de uyarlayabilirsiniz. Özellikle gece kıyafetlerinde düz siyah saten elbiseler ile değerli takılar oldukça şık bir görünüm katıyor.

Püskül Detaylı Takılar

Genellikle yaz aylarında kullanmaya alışık olduğumuz püskül detaylı elbiselerin tamamlayıcısı olarak püskül detaylı takıları da tercih edebilirsiniz. Bu tarz takılar genelde çeşitli renkteki ve çeşitli desenlerdeki ipliklerden elde ediliyor. Kolyelerin ucundan sallanan veya tek başına bir küpe olarak kullanabileceğiniz püsküllü takı modellerini hem kendiniz yapabilirsiniz, hem de varolan takılarınıza ekleme yaparak kullanabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Siz de basit ve gösterişsiz kıyafetlerinizi daha gösterişli hale getirmek ve farklı kombinler elde etmek için takıların gücünü kullanan.