Festival ve konser alanlarında müzik ve eğlecenin dibine vururken neden saçların sıradan olsun ki? Saçlarında en az senin ruhun kadar renkli ve neşeli olsun istiyorsan denemen için sana biraz fikir vermek istedik, keyifli okumalar!

Viking Esintisi

Savaşçı viking kadınlarının asi saç görünümü tam da festivallere uygun! Özellikle uzun saçlar için mükemmel bir tercih olan bu model için saçlarını çeşitli yerleriden örmen gerekiyor. Bazı yerlerine de burgular yaparak tokayla tuttur. Viking saç modellerini özelliği dağınık, biraz kirli gibi görünen elektiriklenmiş asi saçlar. Bunun için saçlarına deniz tuzu spreyi sıkabilirsin. Bol bol krepe yapıp saçlarını kabartmayı da unutma! Ve saçlarına bol bol aksesuar, saç küpesi takarak görünümünü tamamla!

Gökkuşağı Saçlar

Her gün saç rengini değiştirmek yeterince çılgınca değil mi? Bunun için kalıcı olmayan ve yıkandığında çıkan sprey saç boyalarından faydalanabilirsin. İster her güne farklı bir renk ile başla istersen tüm renkleri aynı anda kullan. Her şey hayal gücüne ve yaratıcılığına kalmış anlayacağın!

Saç Dövmeleri

Saçların için biraz daha iddialı seçimlere ihtiyacın varsa saç dövmelerini deneyebilirsin. Özellikle yanlardan 2 kulak veya topuz yapıldığında saçların ortadan ayrılma yerine uygulanan bu dövmeler oldukça eğlenceli görünüyor. Saç dövmeleri de tıpkı sprey saç boyaları gibi geçici. Yani her güne farklı bir görünüm yaratmak için ideal.

Romantik Dalgalar

Ben o kadar da iddialı olmak istemiyorum ama yine de saçlarım dikkat çeksin istiyorum diyenler için romantik, dağınık saç dalgalarını ve saç küpelerini öneriyoruz! Unutma bu dalgaların yapılı durmaması için biraz bozmalı ve doğal hale getirmelisin. Saç halkaları,aksesuarları ve küpelerden faydalanarak saçlarını süsleyebilirsin. İddiasız ama dikkat çeken saçların hazır!