Konserlerde Deneyebileceğiniz Kombin Fikirleri

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte konser ve festival zamanlarıda geldi çattı! Yılın en güzel dönemlerinde siz de açık havada veya kapalı bir mekanda konserlere, festivallere katılmayı düşünüyorsanız elbette aklınıza gelen ilk şey nasıl kombinler yapacağınız. Sıradan bir kombin yerine Size kendinizi daha eğlenceli, aktif ve güzel hissettirecek değişik kombinleri tercih edebilirsiniz. Yazımızda birbirinden farklı kombin fikirlerine yer verdik. Eminiz hoşunuza giden bir tane bulacaksınız, keyifli okumalar..

Konserde ilk önceliğiniz mutlaka rahatlığınız olmalı. Bütün gün ayaklarınızın üzerinde duracaksınız hoplayıp zıplayarak eğlenecek, enerji sarf edeceksiniz ve eğlencenin dibine vuracaksınız. Bunun önüne hiçbir şeyin geçmesine izin vermeyin. Bu yüzden sizi sıkan, rahat olmanızı engelleyen topuklu ayakkabıları, dar skinny kotları bir kenara kaldırın.. Özgür ve rahat olmak ilk olarak tercih edeceğiniz basic görünüm olmalı..

Bunun için kot şortlara başvurabilirsiniz. Kot şortlar hem fiziğinizi güzel gösterir, hem terlemenize engel olur, hem de rahatlığı ile gün boyu eğlenceyi yaşamanıza yardımcı olur. Kot şortu daha şık hale getirmek için pullu, taşlı, simli veya rengarenk kemerlerden faydalanabilirsiniz. Bu stilinize öne çıkartacak ufak bir ayrıntı gibi görünse de aslında sizi olduğunuzdan çok daha şık gösterecektir.

Üzerine isterseniz askılı bir bluz, isterseniz örgü bir bluz, isterseniz basic yani tek renk, düz beyaz pamuklu bir tişört tercih edebilirsiniz. Tişörtünüzün içine bralet tercih ederek daha elegant bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Kot şortunun altına ise mutlaka spor ayakkabı veya hafif topuklu botları tercih edebilirsiniz. Eğer katılacağınız festival dışarıda ise yaz akşamlarını hafif senin olacağını düşünüyorsanız yazlık bot tercihlerinde bulunabilirsiniz. Fakat spor ayakkabı her mekana uyar ve her daim sizi rahat ettirecek Joker bir parçadır.