Son dönemlerin en trend kot kombinlerini sizler için derledik. İşte modaya yön veren ünlü bloggerların ve sanatçıların günlük hayatta tercih ettiği ‘kot kombini’ önerileri;

‘Denim On Denim’

Kot üzerine kot olarak çevirebileceğimiz bu akımın demode olmadan kombinlenmesi çok ilginç.Günlük hayatta tüm kombini sadece ‘kot’ kumaşlardan oluşturmak oldukça cesaret isteyen bir trend. İşte bu akımın en güzel örnekleri karşınızda;

Bu trendde kot renklerinin ve dokularının birbirine uyması hiç önemli değil. Dolabınızdan saniyeler içinde aldığınız herhangi bir kot pantolon ve kot üst ile bu trende uyum sağlayabilirsiniz. Göze hiç te kötü gelmiyor öyle değil mi? Kot kumaşın en güzel yanlarından biri de hem topuklu hem de spor ayakkabılarla kolaylıkla uyum sağlayabilmesi. Bu şekilde hem gece hem de gündüz kombilerinizde kot kumaşı kullanabilirsiniz.

Kot Kombinler + Şık Ceketler

Bu trend kışın da kot kombinleri kullanmak isteyenler için ideal. Genellikle yazın tercih edilen kot kumaşlar bu şekilde kış için de oldukça kullanışlı hale geliyor.

Özellikle kullanmaktan çekindiğiniz canlı renklerdeki ceketleri bu trend ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Keza kışlık şık kabaklarınızı da kot kombinlerinizin üzerine alarak görseldeki gibi hem şık hem de spor bir uyum yakalayabilirsiniz. Farklı dokuları ve farklı parçaları birleştirmekten korkmayın!

Gömlek Ve Kot Pantolon Uyumu

Düz beyaz gömleklerinizi veya renkli spor gömleklerinizi kot pantolonlarınızla kombinleyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle krem rengi gömlekler ve taşlanmış kot pantolonlar taba renklerde aksesuarlar, ceketler,çantalar ve kemerler ile kombinlendiğinde ortaya çıkan uyuma bayılacaksınız.