Kova Burcu Erkeği Özellikleri

22 ocak 19 Şubat tarihleri arasında doğanların burç grubu Kova burcu erkekleri alçak gönüllü, merhametli ve çevreye duyarlı erkeklerdir. Hatta bazen bu duyarlılıkları başlarına iş açar. O kadar merhametlidirler ki kendilerini kötü amaçları uğruna kullanan insanların niyetlerini bile anlamakta zorlanabilirler. Bu yüzden sık sık arkadaş seçimlerinde yanlışa düşebilirler..

Onların merhametini kullanacak insanların kötü ve art niyetleri ilk etapta kova burcu erkeği tarafından anlaşılmasa da ilerleyen dönemlerde bunu anladığında tamamen sırtını döner. Ve o insanları hayatından çıkartırlar.. Özgürlüğüne düşkün olan Kova burcu erkekleri baskıyı, sinirli bir ruh halini ve huzursuzluğu asla sevmezler. Daima sakin yapıları ile sağlıklı, sakin ilişkiler kurmayı tercih ederler. Sinirli, öfkeli ve kaba tavırları hayatında istemeyen Kova burcu erkekleri zarif, nerede nasıl konuşması gerektiğini bilen narin kadınlardan hoşlanırlar.. Onlar için konuşma şekli ve diksiyon da çok önemlidir. Bu yüzden seçecekleri eşlerde mutlaka zerafet ve görgü kurallarına dikkat ederler. Oldukça kibar erkeklerdir. Özel günleri ve sizin için önemli olan anıları asla unutmazlar. Sevdikleri kadını mutlu etmekten mutlu olurlar. Gösterdikleri ilginin biraz daha fazlasını kendileri de görmek isterler..

Onlar için sürprizler, hediyeler ve düşünülmek her şeyden önemlidir. Bu aşklarını ve tutkularını perçinleyen önemli bir harekettir. Eğer kova burcu erkeği ile birlikte olacaksınız ona küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Çünkü bu çok hoşuna gidecektir.