Kumral Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Ne esmer ne sarışın, tam ortasındasınız. Ten renginiz dafif sarı ve buğday.. O halde siz tam bir kumralsınız! Kumrallara yakışan saç renkleri doğru uygulandığında ortaya muhteşem bir etki çıkar. İşte kumrallara en çok yakışan saç renkleri;

Fındık Kabuğu Rengi

Kumralların doğal güzelliğini vurgulayacak olan ve en çok tercih edilen renklerden biri de fındık kabuğu rengidir. Fındık kabuğu rengi içerisinde külllülük bulunduran orta bir kahve tonudur. Bu kahve tonu içerisinde ışıltılar bulunduğundan dolayı cilt renginizle uyum sağlar ve sizi daha da Işıl ışıl gösterir. Eğer siz de doğallıktan bir türlü vazgeçemiyorsun ama bir taraftanda saçlarınızın ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız o halde fındık kabuğu rengini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tarz doğal tonlar 2018 yılının en popüler renklerinden.

Bebek Kumralı

Içerisinde yine kızıllık değil küllülük bulunduran bebek kumralı özellikle saçlarında Hafif sarı tonları taşımayı sevenlerin yeni gözdesi! Bebek kumralı tam olarak sarı saç sayılmıyor. İçerisinde bolca küllü ton bulunduran çok açık bir kahverengi tonu. Bu tonlar cilt renginize uyum sağlayarak sizi olduğunuzdan daha fresh ve taze gösterir. Ayrıca bu ışıltı yaz aylarında çok yakışacaktır. Eğer siz de saçlarınızda biraz daha açık renkler kullanmayı seviyorsanız bebek kumralını mutlaka denemelisiniz.

Kızıl Tonlar

Eğer saçlarınızda kızıl ve daha sıcak tonlar kullanmayı seviyorsanız o halde ombre işlemi ile saçlarınızın arasına kızıl renkler arttırabilirsiniz. Bu kızıl renkler cildinizin buğday rengi ile uyum sağlayarak sizi olduğunuzdan daha bronz ve sağlıklı gösterecektir. Özellikle yaz aylarında hafif bronzluğa ulaştığınızda bu etki iki katına çıkacaktır.