Leopar Desenini Kombinlemenin 3 Farklı Yolu

2018 kış mevsiminde diğer desenlerden sıyrılarak kendine özel bir yer edinen bir desen var! Bu sezon özellikle leopar desenleri çok revaçta olacak! Sık sık leopar desenli parçaların üst üste, bir arada kullanıldığına rastlayacağız. Özellikle ünlü moda ikonlarının kombinlerinde sık sık leopar desenlerine yer verdiğini görüyoruz. Peki yıllardır modası geçmeyen, sürekli kendini yenileyen ve gözler önüne seren bu deseni siz nasıl kombinleyebilirsiniz?

İşte leopar deseni kombinlemenin 3 farklı yolu!

Küçük Detaylarda Leopar Desenini Kullanmak

Eğer büyük parçalarda leopar desenini fazla buluyor ve beğenmiyorsanız O halde aksesuar tercihlerinizde leopar desenini tercih edebilirsiniz. Özellikle şapka, çanta, aksesuarlar ve kemer tercihlerinde leopar desenini tercih ederek yine de bu akıma uyum sağlayabilirsiniz. Leopar desenini tercih ederken seçeceğiniz ufak parçalar da kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Leopar Desenini Dengelemek

Leopar deseni tercih ederken daha büyük parçalarda yani kaban trençkot pantolon veya gömlek gibi parçalarda leopar desenini kullanmak istiyorsanız o halde leopar deseni ile kullanacağınız diğer parçaların oldukça sade olmasına dikkat edin. Özellikle siyah renk leopar deseniyle güzel uyum sağlıyor. Renkli veya herhangi bir şekilde taşlı desenli başka bir tarzı kullanmak yerine tek başına düz olan parçalar ile leopar desenli kullandığınızda çok daha kaliteli bir görünüm ortaya çıkacaktır. Özellikle kaban gibi büyük parçalarda leopar desenli kullandığınızda ayakkabınızın çantanızın ve diğer aksesuarlarının oldukça sade olmasına dikkat edin.

Leopar Deseni ve Neon Renklerin Uyumu

3. ve son önerimiz ise aslında biraz daha modaya uyum sağlamak isteyen, biraz daha çılgınlık yapmaktan hoşlanan kadınları ilgilendiriyor!

Leopar desenleri neon renklerle muhteşem uyum sağlıyor. Kulağa biraz farklı gelse de ortaya !pop art’ bir görünüm çıkıyor. Bunun en güzel örneğini kış kreasyonu düzenleyen önde gelen markaların sezon defilelerinde gördük. Özellikle fosforlu yeşil, fosforlu mavi , sarı veya diğer fosforlu renkler leopar deseni ile harika şekilde uyum sağlıyor. Bu akıma uyum sağlamak için leopar desenli seçeceğiniz bir tuniğin altına renkli fosforlu renkte bir tayt giyerek uyum sağlayabilirsiniz.