Makyajsız Ünlüler Nasıl Görünüyor?

Ekranlarda sıklıkla gördüğümüz gerek rolü gereği gerek ise davetlerde birbirinden farklı makyajlar ile rastladığımız ünlülerin makyajsız halleri bazen bizi şaşkına çevirebiliyor. Sürekli göz önünde olan yıldızlar makyaj artistleri tarafından farklı teknikler kullanılarak makyaj uygulaması yapılıyor. Fakat günlük hayatta birçok ünlü tıpkı bizim gibi makyajsız kameralara yakalanabiliyor. İşte o ünlüler;

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli şirin konuşması ve Muhteşem Yüzyıl’da sergilediği rol ile bizleri kendine hayran bırakmıştı. Güzel oyuncu sık sık saç rengini değiştiriyor. Son dönemlerde sarı tonlarını kullanan Meryem Uzerli Aslında turuncu tonlarını da çok sevdiğini ekliyor. Muhteşem Yüzyıl’da onu havuç rengi, hafif kızıla çalan turuncu saçları ile tanıyıp çok sevmiştik. Fakat Meryem Uzerli’nin ten rengine sarı saçın da çok yakıştığı bir gerçek. Renkli gözlere sahip olan güzel oyuncu gözlerini siyah bir çerçeve ile buğulu bir hale getirmeden kısacası göz makyajı yapmadan göründüğünde biraz solgun görünse de ten rengi ve güzel yüz hatları bu durumu toparlıyor diyebiliriz. Dolgun dudaklara sahip olan Meryem Uzerli günlük hayatta özellikle dudak balmından vazgeçemediğini cilt bakım serumlarını düzenli olarak uyguladığını fakat göz makyajına günlük hayatta fazla yer vermediğini de ekliyor.

Demet Evgar

Demet Evgar aslında makyajsız yerli güzellerimizden biri diyebiliriz. Çünkü onu günlük hayatta asla makyaj ile yakalayamıyoruz. Güzel büyük mavi gözlerini bazen sadece bir maskara ile tamamlayarak bütünleyen oyuncu dudaklarına hafif renkli bir lip balm sürerek günlük hayattaki makyajını tamamladığını söylüyor. Aslında genel anlamda makyaj yapmaktan çok hoşlanmadığını, makyaj yapmayı çok iyi bilmediğini makyaj artistleri sayesinde bazı teknikleri öğrendiğini de ekliyor.

Demet Özdemir

Son dönemlerin aşk dizilerinin olmazsa olmaz şirin karakteri Demet Özdemir makyajsız güzelliğini sergilemekten asla çekinmeyenlerden. Porselen gibi duru bir teni olan Demet Özdemir aslında ten makyajı ürünlerini hiç sevmediğini ekliyor. Bunun yerine allık ile cildini renklendirmeyi, maskara kullanarak gözlerini belirginleştirmeyi yeterli bulduğunu da ekliyor. Demet Özdemir’in dizilerde uygulanan makyajı da aslında sadece bunlardan ibaret. Renkli nemlendirici kullanılarak yanaklarına hafif bir şekilde renk verilen güzel oyuncunun en fazla kullandığı ürün ise kimi zaman kırmızı rujlar oluyor. Dizilerde doğal bir güzelliği simgeleyen Demet Özdemir’in günlük hayatta da çok farklı olduğunu söyleyemeyeceğiz.