Merve Boluğur Stil İncelemesi

Yerli güzellerimizden Merve Boluğur yıllar geçtikçe güzelleşmesi ve oturan tarzı ile dikkat çekiyor. Merve Boluğur deyince şüphesiz aklımıza ilk gelen onun ikonik makyajı. Dilerseniz ilk olarak biraz makyajından bahsedelim biraz da giyim tarzından. Keyifli okumalar..

Merve Boluğur daima kırmızı ruju ile aklımıza geliyor. Kırmızı rujun akabinde onu tamamlayıcı olarak kedi gözleri ile ün kazanmış durumda. Bu görünümü elde etmek için bembeyaz tenine mermer görünümlü bir fondöten uyguluyor. Ardından eyeliner ile kedi gibi çekici bakışlara sahip oluyor. Vurucu nokta olarak kırmızı bir ruj ile makyajını tamamlıyor! Bu onun ikonikleşmiş, klasik makyajı!

Kıyafet seçimlerinde ise deri parçaları, büstiyerleri, yüksek bel kotları ve topuklu ayakkabıları tercih ediyor. Alışılmışın dışında günlük hayatta bile biraz vamp görüntüsü ile dikkat çeken Merve Boluğur bembeyaz tenine yakıştırdığı siyah renk ile göz dolduruyor. Siyah renk onun olmazsa olmazı. Bu renkleri birbiri ardına bordo ve kırmızı tamamlıyor.

Merve Boluğur büstiyerleri günlük hayata uyarlamak için üzerine deri ceketler kullanmayı tercih ediyor. Deri pantolonlar da Merve boluğur’un vazgeçemediği parçalardan. Özellikle oldukça dar, havuç paça denilen kot pantolonlar, taytlar, deri pantolonlar, deri etekler, lateks parçalar onun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yüksek bel olmasına dikkat ettiği pantolonlar ile bacak boyunu olduğundan daha uzun gösteren Merve Boluğur topuklu ayakkabılarda ise zarif tercihleri ile dikkat çekiyor. İnce bantlı yüksek ve kenarları açık topuklu ayakkabılar Merve Boluğur’un bu asi tarzına hafif bir zariflik katıyor.