Moda her sene her sezon değişsede bazı değişmeyen parçalar vardır. Bu parçalar mutlaka her kadının dolabında bulunması gerekmektedir. Modelleri, renkleri değişsede ana parça asla değişmez. İşte o parçalar.

  • Jean Pantolon; Hiç bir zaman modası geçmeyen parçaların başında jean pantolonlar gelir. Hemen hemen herkesin dolabında mutlaka bir jean pantolon bulunmaktadır. Kendinize uygun, vücudunuza oturan bir model seçip farklı stiller oluşturabilirsiniz.
  • Kalem Etek; Bir kadına en çok yakışan, kadınsı ve seksi gösteren parçadır kalem etek. Her durumda kurtarıcı olabilme özelliği vardır. Hem altına spor ayakkabı ile günlük bi şıklık hemde stiletto ile davet şıklığı yakalayabilirsiniz.
  • Kot Ceket; Modaya göre model ve kesim olarak değişsede kot ceketler dolapların vazgeçilmezleri arasında. Bu moda uzun yıllarda süreceğe benziyor.
  • Siyah Mini Elbise; Her yerde duyduğumuz gibi mutlaka siyah bir mini elbiseniz olmalıdır. Tek önemli nokta bu elbisenin vücudunuza uygun olması ve içinde kendinizi rahat hissetmenizdir. Hem gündüz hem gece şıklığınada uyumlu olursa buda sizin için ekstra avantajdır.
  • Kırmızı Ruj- Oje; Kırmızı kadınların vazgeçilmez rengidir. Bu ikili mutlaka her kadının çantasında vardır. Asla modası geçmeyecek en iyi ikililerden. Hem seksi hem kadınsı gözükmeniz için birebir.
  • Beyaz Gömlek; İş toplantıları iş görüşmeleri için sizi kurtarıcak parçalar arasındadır. Dolabınızda en vazgeçilmezler köşesinde mutlaka bulunmalıdır.

Bunlar klasik parçalar. Bunların dışında her kadının giymekten zevk aldığı kendine çok yakışan bir elbisesi mutlaka dolabında bulunmalıdır.