Mutlaka Denemeniz Gereken Stil Önerileri

Eğer sürekli aynı tarzda giyinmekten sıkıldıysanız, her yeni güne farklı bir kadınmış gibi başlamak ve dolabınızı baştan yaratmak istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Yazımızda her kadının mutlaka hayatında bir kere denenmesi gereken farklı stil önerilerinden bahsettik, keyifli okumalar.

Stiletto İle Yapabileceğiniz Kombinler

Genellikle kadınlar dolaplarındaki en özel topuklu ayakkabılarını sadece düğün kombinlerinde veya özel davetlerde kullanıyorlar. Peki stiletto günlük hayata nasıl entegre edilir? Cevap çok basit. Favori kot pantolonunuz, üzerine giyeceğiniz favori basic yani yazısız tişörtünüz ile stilettonuzu rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Günlük şıklığınızı tamamlamak için bu görünümün üzerine bir de kareli blazer ceket aldınız mı tamamdır. Elinize alacağınız portföy çanta ile gidemeyeceğiniz hiçbir yer olamaz. Hem şık bir şekilde iş toplantılarına davetlere katılabilir, hem de arkadaş buluşmalarına katılabilirsiniz.

Babet Severler Müjde

Diğer bir önerimiz babet severler için geliyor. Eğer dolabınızda birbirinden farklı babetler var fakat nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız o halde yazımızdan faydalanabilirsiniz. Giyeceğiniz renkli baskılı veya deri görünüme sahip taytların altına babetlerinizi tercih edebilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz tunik ile basenlerinizi hafif bir şekilde gizleyebilir ve çok daha kibar bir görünüm elde edebilirsiniz. Babetler bacaklarınızın boyunu kısaltmayacak dar bir kumaştan yapılmış taytlar ile harika şekilde uyum sağlayacak ve kendisini ön plana çıkartacaktır.

 

Diğer denemeniz gereken öneri ise tüvit kumaşlar ve babetleri bir arada kullanmaktır. bildiğiniz gibi son dönemlerin en popüler kumaş çeşitlerinden biri de tüvit kumaşlar. Tüvit kumaşlar özellikle etek ve ceket takımlarında sıklıkla kullanılıyor. Bu tarz takımları dolabınızda bulundurduğunuzda altınıza bir babet tercih edebilir ve çok cici bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Midi Boy Etekler

Eğer hayatınızda mini eteklerden vazgeçemeyenlerdenseniz ve midi boy eteklerin size asla yakışmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Demek ki bu zamana kadar doğru midi boy eteği asla denemediniz. Midi boy eteklerin biraz yüksek bel olmasına ve bel oyuntusunu ortaya çıkmasına özen gösterin. Eğer bu tarz etekleri ekstra vurgulamak istiyorsanız incecik bir kemerden faydalanabilirsiniz. Bu tarz eteklerin altına hem kısa topuklu bootielerinizi, hem babetlerinizi, hem de stilettolarınızı tercih edebilirsiniz. Siz de bu görünümlerden birini hayatınızda en azından bir defa deneyin ve kendinize yakışıp yakışmadığını tespit edin. Çünkü bu görünümler hayat kurtarıyor.