Neslihan Atagül Tarzı ve Makyajı

Son yılların en popüler, en beğenilen, en başarılı oyuncularından biri Neslihan Atagül. Güzelliği, şirinliği ve doğal davranışları ile birçok hayran kazanıyor! Neslihan Atagül’ün tarzı her zaman dikkat çekici. Gerek gelinliği, gerek sokak tarzı, gerekse dizilerde giymiş olduğu kıyafetlerin üzerine yakışması ile birçok genç kızın beğenisini toplayan Neslihan Atagül hangi kıyafetleri sıklıkla tercih ediyor? Stilinde en çok nelere dikkat ediyor? Yazınızda Neslihan Atagül’ün Sokak stilinden bahsettik, keyifli okumalar..

Neslihan Atagül minyon fiziğini iyi kullanıyor ve fiziğine uygun olan elbiseleri tercih ediyor. Özellikle kovboy çizmelerinden ve havuç paça pantolonlardan vazgeçemeyen Neslihan Atagül bacak boyunun daha uzun görünmesi için yüksek bel kotları tercih ediyor. Kovboy çizmeleri’nin tamamlayıcısı olarak basic tişörtler ve basic kazaklar ile onu sık sık sokaklarda görüyoruz. Neslihan Atagül’ün vazgeçemediği bir başka parça ise klasik beyaz gömlekler.. Özellikle yaka dekoltesine dikkat ederek beyaz gömlekleri hafifçe kot pantolonun içine sokarak kullanan Neslihan Atagül gömleklerin en güzel tamamlayıcılarından biri olan kırmızı ruj ile kombinlerini tamamlıyor.. En sevdiği saç modeli ensede bağlanmış ve yapıştırılmış saçlar olan Neslihan Atagül’ün en sevdiği aksesuar ise halka küpeler.. Onu altın sarısı halka küpeler ile sokaklarda görüyoruz. Aksesuar tercihlerinde gümüş renkten ziyade altın rengi tercih eden Neslihan Atagül eyeliner kullandığı makyajlar ile de çok dikkat çekiyor..

Ekranların Aranan Yüzü

Son zamanlarda onu saç reklamlarında da sık sık görüyoruz. Saçlarının sırrını beslenmesine bağlayan Neslihan Atagül saçlarına günlük hayatta fazla ısı işlem yapmadığını, bu yüzden saçlarının bakımlı kaldığını söylüyor. Günlük hayatta saçlarını doğal bir şekilde kullanan Neslihan Atagül doğal dalgalar elde edebilmek için iri maşaları ve deniz tuzu spreylerinin kullanıyor. Spor stil tercihlerinde ise beyaz spor ayakkabılar, kot pantolon ve yine basic tişörtler ile gördüğümüz Neslihan Atagül’ün çanta tercihi ise genellikle deri çantalardan yana oluyor.

Özel davetlerde mini elbiseleri kendine yakıştırmayı çok iyi bilen Neslihan Atagül’ün mutlaka dolabında birkaç tane siyah mini elbise bulunuyor. Topuklu ayakkabılar, stilettolar ve hatta kovboy çizmeleri ile tamamladığı mini elbiselerini güzel kahverengi saçları ve sade makyajı ile kombinleyen  Neslihan Atagül son yılların en popüler oyuncularından biri olduğu için onu 1001 haliyle internet görsellerinde bulmanız mümkün!