Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

22 Aralık 21 Ocak tarihinde doğanların burç grubu olan oğlak burcunun en belirgin özelliği şüphesiz idealist ve inatçı olmasıdır! İstediği şeyi elde edene kadar asla durmaz! Çevresindeki insanları buna ikna etmek için ise elinden geleni yapar.

Aile ilişkilerinde oldukça katı kurallara sahiptir. Kendi kurallarını uygulamaktan evin içinde kendi kuralları dahilinde hareket edilmesinden çok mutluluk duyarlar. Dürüst ve sadık kadınlardır. Özellikle ailesine ve çocuklarına çok düşkün ve tutuculardır. Oğlak burcu kadını için aile yaşantısı çok önemlidir. Oğlak burcu kadınını inatçılığı ile tanınmaktadır. Bir ilişkide ideal olanı anlatıyorsa mutlaka o öyle olmalıdır. Aksini kabul ettirmeniz zor olacaktır. Bu yüzden hayatınıza eğer oğlak burcu kadını girecekse bazı şeyleri kabullenmenin ve alttan almanın zamanı geldi demektir..

Çünkü oğlak burcu kadını asla geri adım atmayacaktır ve inadından vazgeçmeyecektir! İş hayatında da bu inatçılığı ve tutuculuğu devam etmektedir. Fakat aşk hayatında nasıl bu durum onu zorla sokuyorsa iş hayatında da tam aksi olarak kariyer basamaklarını bir bir tırmanmasını sağlar. Çok çabuk yükselirler. Başarılı birer iş kadını olurlar.

Oğlak burcu kadınları yönetmeyi çok sevdiğinden iş hayatlarında yönetici pozisyonunda olduklarından çoğu şeyi aynı anda organize edebilme yeteneğine sahiptirler. Verilen işin üstesinden gelirler. Asla hayal kırıklığına uğratmazlar, idealist ve başarılı tavırları onların iyi bir anne, iyi bir eş ve iyi bir iş kadını olmasına yardımcı olur.