Omzu Açık Bluz Kombinleri

2018 yılının yaz modasında omuzu açık bluz kombinlerini  sıklıkla görüyoruz. Özellikle bronz bir tende harika görünen omzu açık bluz kombinlerini daha kişisel ve daha şık hale getirmenin yolu yazımızda! Güzel omuzlarını sergilemenin en tarz yolu bu trend parçalardan geçiyor! Patırtı.com ‘da birbirinden farklı omzu açık bluz modellerini bulabilirsiniz! Keyifli okumalar..

Omzu açık bluz kombinlerinin en güzel yanı elbette dekolte bölgesini, boyun, omuz bölgesinde ortaya çıkmasıdır. Eğer dikkat çekici bir dekolte makyajı yaparsanız özellikle bronzlaştığınızda ortaya harika bir görünüm çıkacaktır. Bunun için omuz kemiklerimizi belirginleştirilip, omuz başlarına ışıltı katabilir ve boynunuza hafif sedefli bir nemlendirici uygulayarak dekolte makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Özellikle bronzlaştığınızda ortaya çıkan harika bir renk tonu ile omuz başlarında hafif bir şekilde ışıltılı aydınlatıcılar uyguladığınızda omzu açık bluzlar çok daha gösterişli ve güzel olacaktır.

Crop Top Bluzler

Omzu açık bluzlar crop top yani hafif göbeğinizin üzerinde biten bir model ise ise yüksek bel kotlarınızı ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle yüksek bel kotların beline taktığınız altın detaylı kemerler ile siyah şık ve omzu açık bluzlar harika uyum sağlayacaktır. Bu kombinlerini daha şık hale getirmek için stiletto ayakkabılar ile tamamlayabileceğiniz gibi daha günlük hale getirmek için sandaletler ile de kombinleyebilirsiniz. Boyun bölgesini açıkta bıraktığından dolayı choker tarzı boyun bağlarını da boynunuzda aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Bu sizi oldukça şık ve zarif gösterecek bir detaydır.

Beyaz dantelli bohem bir omzu açık bluze sahipsiniz saçlarınızı at kuyruğu yaparak boyun bölgenize açıkta bırakabilirsiniz. Boynuza takacağınız ince zarif bir zincir ile kombinizi tamamlayabilirsiniz. Bu tarz beyaz bluzler mavi kot pantolonlar veya kot etekler ile harika uyum sağlıyor. Bu sade kombini renklendirmek için ayakkabılarınızı daha renkli tutabilirsiniz. Özellikle ponpon detaylı sandaletleriniz ile beyaz dantelli omuzu açık bluzleriniz birleştiğinde ortaya bohem bir kombin çıkacaktır.

Omzu Açık Elbiseler

Omzu açık bluzlar kadar omzu açık ve likralı uzun elbiseler de oldukça dikkat çekiyor. Bu tarz elbiselerin en güzel yanı yazlık salaş ve rahat olmaları.. Ayak bileklerinize kadar uzanan bu elbiseleri kombinlemenin en güzel yollarından biri geceden ördüğünüz örgülü saçlarınızı salmanız ve olabildiğince doğal bir makyaj yapmanız. Böylece günlük hayata uygun oldukça rahat ama aynı zamanda tarz görünen bir kombine sahip olmuş olursunuz. Bu tarz uzun elbiseleri topuklu sandaletler ile kombinleyebilirsiniz. Yanınıza alacağınız hasır çantanız ile yazlık kombininiz hazır!