Hesaplı modanın adresi Patırtı.com yine yapacağını yaptı! Kampanya dahilinde onlarca ürünün fiyatı sadece 1 TL! Evet yanlış duymadınız, yenilikleri ve trendleri yakından takip eden Patırtı.com sizin için onlarca ürünün fiyatını sadece 1 tl ye indirdi! Bu özel fırsattan yararlanmak için ilk olarak Patırtı.com ‘u ziyaret etmelisin. Aradığın ürünü sitemizden bularak satın alabilirsin.

59 tl lik Elbiselerden 99 tl lik Abiyelere, Bluzlerden Hırkalara, Tişörtlerden Pantolonlara, Ayakkabılara, Çantalara, Sevgili Kombinlerine ve Büyük Beden eteklere kadar yüzlerce farklı modelin fiyatı sadece 1 tl! Bu fırsat kaçmaz! Sen de hem kendini hem sevdiklerini şımart, onlarca ürün içinden beğendiklerini seç, hesaplı modanın keyfini çıkar.

Devamlı güncellenen ürün gruplarımızdan trend parçaları birleştir, kendine şöyle güzel bir kombin yap. Dolabın en trend parçalarla dolup taşsın, ne giyeceğim derdinden kurtul. Ne dersin harika olmaz mı? Fırsatlarımızdan yararlanman için birkaç ipucu;

Her müşterimiz bu kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek. Kampanya belirli saatler arasında olacak. Her gün 1 TL’lik ürünlerden 2. kez faydalandığı tespit edilen müşterilerimizin siparişleri iptal edilecektir.

1 TL’lik ürünleri kategorilerde arayarak bulabilirsiniz. Bu kampanya sadece Türkiye için geçerlidir. İpuçları Mobil Uygulamamız’dan ve Facebook ile Instagram sayfalarımızdan sizleri bilgilendirmek için her gün paylaşılacak.

Kampanya bilgileri ve tarihleri yakında Patırtı.com‘da!  İndirim ve kampanyalardan anında haberdar olmak için bizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsin.

Facebook

Twitter

İnstagram

 

Keyifli alışverişler diliyoruz 🙂