En Moda İnternet Sitesi Ödülü Patırtı.com’un!

15 Nisan 2019 İstanbul Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleştirilen Patırtı.com Fashion Tv Türkiye Moda Ödülleri gecesinde Patırtı.com iki farklı ödül alarak başarısını taçlandırdı! Hem düzenlenen gecenin ana sponsoru ödülü hem de ‘en moda internet sitesi’ ödüllerini alan Patırtı.com görkemli bir organizasyona imza attı!

Ünlü İsimler Geceye Akın Etti!

Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı gecede kimler yoktu ki!

Ünlü koreograf Uğurkan Erez, Fashion TV yönetim kurulu üyesi Enis Onat, Gülay Kamaz, Aylin Arasıl, ünlü manken Özge Ulusoy,  ünlü modacı Yıldırım Mayruk, Begüm Özbek, Faruk Bayhan, Şenay Düdek, Ayşe Erbulak, Müge Anlı, Hülya Koçyiğit, Çağla Şikel, Mesut Yar, Gökhan Türkmen,  Derya Baykal, Ömür Sabuncuoğlu, Müge Dağıstanlı, Gülşen Yüksel Salt, Fatih Ürek, Ebru Yaşar, Gülse Birsel, Pelin Kaya, Başak Gürsoy gibi daha birçok ünlü isim hem ödül almak hem de sahnede ödül teslim etmek adına görkemli gecede yer aldılar..

Gecedeki şıklık yarışı göz kamaştırıcıydı!

Patırtı.com – En Moda Eticaret Sitesi

Ünlü manken Özge Ulusoy podyuma çıkarak Patırtı.com yönetim kurulu başkanı sayın Veli Dağ’a ödülünü sundu. Patırtı.com hem gecenin ana sponsoru hem de ‘en moda internet sitesi’ ödüllerine layık bulundu. Ödülü teslim alan Veli Dağ konuşmasında ‘Modaya dair Patırtı çıkartıyoruz’ cümlesi ile dikkat çekti. Ayrıca gecede diğer ünlü isimler de bu sloganı tekrarlayarak Patırtı’nın yenilikçi ve dinamik tarzına vurguda bulundular.

Moda İçin Patırtı Çıkartıyoruz

Online alışveriş devi Patırtı.com gecenin ana sponsoru olmasının yanı sıra sürekli yenilikleri takip eden, daima güncel ürünler ile modanın nabzını tutan tavrı sayesinde ‘en güncel internet sitesi’ ödülüne de layık görüldü. Gecede ayrıca sayın Eran Tapan Patırtı.com’un gelecek planlarından da bahsetti;

”Artık tüm Dünya’ya ürünlerimizi gönderiyoruz, önceliğimiz E-ihracat..”

Sayın Eran Tapan Patırtı’nın genç, yenilikçi ve dinamik tavrını yurt dışı çalışmaları ile de desteklediklerini belirtti. Ayrıca Muğla’da ufak bir mağazadan yüzlerce kişilik ekibi ile, günde binlerce sipariş çıkaran ve artık tüm Dünya’ya ürünlerini gönderen firma haline gelen Patırtı.com’un ilerleyişini anlattı.

Gecenin Diğer Ödülleri

Birbirinden ünlü isimlerin şıklık yarışında olduğu bu görkemli ve eğlenceli gecede hem Fashion Tv Moda Ödülleri hem de Sektörel Ödüller sahiplerini buldu. İşte o ödüllerden birkaçı;

Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülleri

Erhan Kayıtken ve Yüksel ak defile sonrasında Yıldırım Mayruj tarafından ödüllerini teslim aldılar.

Podyum Onur Ödülü

Begüm Özbek’e podyum onur ödülü Erkan Özerman tarafından verildi.

Yaşam Boyu Meslek ve Onur Ödülleri

Faruk Bayhan, Şenay Düdek, Arzum Onan, Pınar Altuğ, Ayşe Erbulak, Yüksel Ak, Müge Anlı’ya ‘En Moda Sabah Kuşağı Ödülü’ Faruk Bayhan tarafından verildi.

Kurumsal Ödüller 

Patirti.com Ana Sponsor ödülü

TV Ödülleri

En moda sabah kuşağı programı: Fox Tv, Çağla Şikel ile Yeni Bir Gün , ödül Derya Baykal tarafından verildi

Moda İçin Patırtı Kopartıyoruz!

Aldığımız ödüllerin kıymeti, alacağımız ödüllerin heyecanı ile genç, dinamik ve yenilikçi tavrımızı daima sürdürecek, sizleri en moda, en güncel, hesaplı moda ürünler ile buluşturmaya devam edeceğiz.