Pembe Kombin Önerileri

Pembe renk kimi kadınlar için tutku, kimileri için vazgeçilmez bir ifade aracı, çoğumuz için ise dişiliğin sembolüdür! Pembe kombinler bir arada bulunduğu parçaları star hale getirebilme özelliğine sahiptir. Özellikle kadınlara çok yakışan pembe rengi birçok farklı şekilde kombinleyebilirsiniz. Yazıımızda pembenin her tonundan, pembenin uyum sağladığı renklerden ve kombin önerilerinden bahsettik keyifli okumalar..

Pembe rengin birlikte kullanılması en kolay renklerden biri de yine pembe tonlarıdır. Farklı pembe tonlarını kombinizde bir arada kullanabilirsiniz. Örneğin  açık pembe pantolonunuz veya eteğinizden daha koyu pembe hatta ayakkabınız yine pembenin tonundan oluşuyor olabilir. Önemli olan proporsiyonunuza yani fiziğinize uyan, sizi güzel gösterecek doğru parçaları seçebilmeniz. Ayrıca bu giyim şekline monogram yani tek renk giyinme tarzı adı da veriliyor ve oldukça popüler..

Pembe rengin en çok yakıştığı tonlardan biri de fuşya tonları. Fuşya zaten pembenin bir üst tonudur ve içerisinde pembe kartel renkleri bulundurur. Bu yüzden pembe ve fuşya tonları bir arada kullanmak iki zıt rengi bir arada kullanmak kadar dikkat çekici. Ama bir o kadar da uyumludur.. Pembenin en çok yakıştığı renklerden biri de beyazdır. Özellikle kışın beyaz boğazlı kazaklar ve pembe kanvas bir pantolon ile oldukça şirin ve feminen görünebilirsiniz. Ayakkabı tercihlerinde pembeyi tercih edecekseniz topuklu botlar ile beyaz kot pantolonları ve beyaz bluzleri kombinleyebilirsiniz. Eğer aksesuar tercihlerinde pembeyi tercih edecekseniz özellikle rujunuzun tonunu pembe veya pastel tonlarda seçerek harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Krem rengi ve siyah tonlarda pembe kombinler ile harika şekilde uyum sağlar. Pembeyi sadece pastel tonlarla kombinlemek yerine daha da cesur olbilirsiniz. Örneğin siyah deri bir ceket ve şirin pembe bir etek de zıt ama uyumlu görünebilir. Önemli olan farklı tarzları bir araya getirerek stilinizi oluşturabilmek ve dikkat çekici parçaları ön plana çıkartabilmektir.