Plaj Şıklığı İçin Öneriler

Tatil mevsiminin gelmesiyle birlikte hepimiz de tatlı bir hareketlendirme ve tatlı bir telaş oluyor. Tatilde, plajda çok fazla vakit geçiriyoruz ve bu anları belki de ölümsüzleştirmek için birçok fotoğraf çekiyoruz. Plaj şıklığı yakalamak ve tüm tatil fotoğraflarında şık çıkmak ise sandığınızdan daha kolay. İşte plajlarda şıklığınızdan söz ettirmek ve dikkat çekmek için deneyebileceğiniz birkaç ufak öneri! Keyifli okumalar;

Plajın olmazsa olmazlarından biri bikinilerin üzerine giyilen kimonolar. Bu kimonolar kimi zaman saten, kimi zaman pamuklu, fileli, delikli veya örgü kumaşlardan olabilir. Kimonolar sizi her daim daha şık gösterecek bir güce sahiptir. Dilerseniz rengarenk, dilerseniz tek renk, çiçek desenli kimonoları üzerinize alarak hem plajda daha şık görünebilirsiniz hem de yeri geldiğinde daha rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf çekimlerinizde de çok güzel çıkacaktır.

Ayaklarınıza kadar uzanan tül cibindirikler de sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir. Bikinilerinizin üzerinize giyerek tercih edebileceğiniz cibindiriklerin özellikle beyaz renkli olması biraz daha etnik bir hava katacaktır. Püsküllü, belden bağlamalı, dantel detaylı cibindirikler parmak arası terlikler, hafif topuklu sandaletler ile oldukça şık gözükecektir.

Yazın tatil mevsiminde tercih etmemiz gereken olmazsa olmaz hit parçalardan biri de şüphesiz hasır parçalar. Özellikle büyük hasır şapkalar, hasır çantalar hem plajda hem de tatil yerlerinde kullanabileceğiniz Joker parçalardır. Bu ikisinin uyumu tatil beldesinin güzel renkleri ile uyum sağlayarak fotoğraf çekimlerinde sizin oldukça güzel görünmenize yardımcı olacaktır.