Selin Şekerci Saç ve Makyaj Tarzı

Ekranlarda özellikle aşk dizilerinde sıklıkla gördüğümüz Selin Şekerci muhteşem saçlara ve kocaman iri gözlere sahip. Birbirinden farklı dizilerde birbirinden farklı karakterlere can veren Selin Şekerci 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Selin Şekerci eğitimli, yani oyunculuk eğitimini almış bir oyuncudur. Bu yüzden onu birçok reklam filminde, dizilerde hatta filmlerde sık sık görüyoruz. Oyunculuğuna diyecek laf yok, fakat Selin Şekerci’nin güzelliği de göz kamaştırıcı! Ekranlara çok yakışan güzel oyuncu ilk olarak 2007-2008 yılları arasında yayınlanan Kavak Yelleri dizisi ile tanımıştık. Dizideki uçarı hafif şımarık kızı oynayan Selin Şekerci daha sonra Kaçak Gelinler isimli dizi ile karşımıza çıkmıştı. Kaçak Gelinler dizisinde kişiliğini tamamen yansıtan, hafif naif duruşu, espri anlayışı ve renkli görüntüsü ile Selin Şekerci gönüllerimizde taht kurmuştu..

Güzel Kıvırcık Saçlarının Sırrı

Selin Şekerci’nin en önemli özelliklerinden biri şüphesiz bakımlı, kocaman, kıvırcık saçları. Selin Şekerci genel anlamda saç renginden uzağa gitmiyor, fakat saç rengini sık sık değiştiriyor. Açık karamel tonlarında aralara balyajlar atılmış veya ombre saçlara Selin Şekerci’de çok sık rastlıyoruz. Bunun en önemli sebebi güzel oyuncunun doğal güzelliğini bozmaktansa doğal güzelliğini daha da ön plana çıkarmak adına kendinde ufak değişiklikler yapmak istemesi. Kocaman iri dalgalarını ve buklelerini daha belirgin hale getirmek için köpüklerden faydalanan ve saç kesimini katlı şekilde yaptırarak saçlarının ekstra kıvırcık görünmesine yardımcı olan Selin Şekerci’nin vazgeçemediği bir başka saç ürünü ise saç spreyleri. Saçlarını sabitlemek ve tüm gün boyunca elektriklenmeden kalmasını sağlamak için sık sık saç spreyi kullanıyor.

İri Gözlerine En Çok Yakışan Makyaj

Selin Şekerci’nin imza makyajlarından biri kocaman iri gözlerine uyguladığı eyeliner görünümü ve bolca maskara. Cildinde zaten herhangi bir sorun bulunmayan güzel oyuncu gözlerini ekstra ön plana çıkartmak için kalın bir eyeliner uygulaması yapıyor ve kirpiklerine bolca maskara uyguluyor. Hatta kimi zaman göz içlerine siyah kalem çekerek gözlerini daha da ön plana çıkartıyor. Onu pek koyu renk rujlar ile görmüyoruz. Çünkü halihazırda ki güzel ve kocaman gözlerini ön plana çıkarmak istediği için dudakda ruj seçiminde daha nötr ve nude tonlara gidiyor. Selin Şekerci ekranlara çok yakışan bir yüz. Umarız onu daha fazla ekranlarda görür ve güzelliğiyle daha fazla onu izleriz.