Serenay Sarıkaya Sokak Stili

Serenay Sarıkaya oynadığı dizilerde hem güzelliği hem yeteneği ile oyunculuğundan sık sık söz ettiriyor. Başarılı oyunculuğunun yanında elbette göz alıcı güzelliği ile de dikkat çekiyor. Serenay Sarıkaya bu duru güzelliğini Sokak stilinde sade kombinlerine de yansıtıyor. İşte Serenay’ın sokak stili;

Serenay daima sporla içli dışlı bir kadın olduğundan dolayı günlük hayatta onu spor kombinleri ile görmeniz olası. Spor çıkışında veya günlük hayatta tayt, spor ayakkabı ve kot ceket kombinleri ile dikkat çekiyor. Güzel fiziğine yakıştırdığı taytları bazen kovboy çizmeleri ile de tamamlayabiliyor. Kendi stilini yarattığı için düz tişörtleri bile çeşitli şekillerde bağlayarak tarzına uyduruyor.

Gün içinde özel bir davete katılacaksa Serenay’ın tarz kot pantolonlardan yana oluyor. Serenay kot pantolonları şıklaştırmayı en iyi bilen ünlülerden biri. Düzgün fiziğine uygun olarak giydiği yüksek bel kot pantolonları güzel bir kemer, çizme ve deri ceketler ile tamamlıyor. İçine büstiyer tercih ediyor. Saçlarını mümkün olduğunca sıkı bir şekilde at kuyruğu yaptıktan sonra güzel cildine sade bir makyaj uygulayarak yine göz doldurmayı başarıyor. Serenay birbirinden farklı aksesuar tercihleri ile de öne çıkıyor. Hiçbir yerde görmediğimiz kulak aksesuarları, saç aksesuarlarını Serenay’da görüyoruz. Bu yüzden daima spor şık kombinler ile sokak stilini tamamlıyor diyebiliriz..