Yılın en güzel zamanları yaklaştı. Sevgilinizle aşk dolu, romantik bir gün geçirmeyi planlıyorsunuz. Fakat aklınızda tek bir soru var. ”Ne giyeceğim?”  O halde doğru yerdesiniz, işte sizin işinizi kolaylaştırmak için birkaç kombin önerisi;

Sevgililer günü klasiği olarak mutlaka kırmızı rengi kullanmanızı öneriyoruz! Kırmızı ve siyah uyumunu seviyorsanız Sevgililer gününde bu renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Özellikle kırmızı bir elbisenin altına giyeceğiniz rugan ve şık bir stiletto tamamlayıcı olacaktır. Aynı zamanda dilerseniz aksesuar olarak şık bir şapka ve küçük bir clutch çanta alabilirsiniz.

Çiçekli, romantik, kabarık etekli kombinleri de bugün için tercih edebilirsiniz. Özellikle üst kısmı vücudunuza oturan alt kısmı biraz daha bombeli ve sizi şirin gösterecek bu elbiseleri topuklu botlar ile tamamlayabilirsiniz. Kovboy çizmeleri de elbisenize farklı bir hava katacaktır. İsterseniz topuklu botlarının içine simli renkli çoraplar giyerek şirinliğinize  şirinlik katabilirsiniz. Bu tarz bir kombin yeterince renkli olduğundan diğer detaylarda düz parçaları kullanmaya özen göstermelisiniz. Özellikle kabanınız mümkün olduğunca düz renklerde olmalı. Çantanızda da desenleri tercih etmemelisiniz. Kombinizin yıldızı elbiseniz olmalı.

Üzerinde kalp deseni detayları olan her türlü parça da günün anlam ve önemini yansıtacak, size çok yakışacaktır. Kazakların üzerinde minik kalpli desenler bulunan kombinleri tercih edebilirsiniz. Özellikle kot pantolon giymek istiyorsanız kazakların altına açık buz mavisi renklerde kotlarınızı giyebilirsiniz.