Kombininize, ne giyeceğinize ve hatta aksesuarlarınıza bile karar verdiniz. Sıra geldi en önemli adımlardan biri olan saçlarınızı yapmaya. Henüz saçlarınızı nasıl yapacağınıza karar vermediyseniz ve Sevgililer Günü için heyecanlanıyorsanız yazımızda birbirinden güzel saç modellerini sizler için derledik, keyifli okumalar..

Abartıdan uzak, dümdüz, ışıl ışıl, fönlü, bakımlı saçlar şüphesiz herkesin hoşuna gider ve kişiyi zarif gösterir. Siz de sadelikten yanaysanız ama bugüne özel biraz daha özenli görünmek istiyorsanız size küçük tavsiyelerimiz olacak. Saçlarınızı her zamanki gibi düzleştirin veya fön çekin. Sadece saçlarınızın uçlarını işe veya dışa doğru hafifçe kıvırın. Ardından saçlarınızın aralarına ufak simli, yaldızlı incecik ekler yapın. Bu saçlarınızdaki ışıltıyı daha da vurgulayacak aynı zamanda özenilmiş gösterecek bir ayrıntı! Eğer biraz daha abartmak istiyorsanız saçlarınızın arasına incecik renkli saçlarda takabilirsiniz. Bu saçlar mümkün olduğunca soft ve yumuşak renklerden oluşmalı.

Güzel, kabarık ve romantik görünen bir topuz ile boynunuzun güzelliğini ortaya çıkartabilirsiniz! Yapacağınız şey çok basit. İlk olarak saçlarınıza krepe atarak biraz kabarmalarını ve doku kazanmalarını sağlayın. Bu topuzunuzun daha büyük ve daha romantik görünmesine yardımcı olacak. Ardından saçlarınızı tam tepede toplayıp kendi etrafında hafifçe döndürün daha sonra düzgün bir fon vererek tel tokayla tutturun. Dilerseniz saçlarınızın arasında minik çiçekler veya papatya taneleri de kondurabilirsiniz, oldukça romantik gözükecektir.

Masum, sade zarif örgü çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Eğer saçlarınız uzun ise yandan örgü yaparak tek tarafınıza önünüze doğru balık sırtı şeklinde örün. Bu örgünün en önemli özelliği saçlarınızı ördükten sonra parmaklarınız yardımı ile örgüyü iyice büyütüp dağıtmanız. Ne kadar salaş ve büyük görünürse o kadar göz alıcı duracaktır. Aynı zamanda örgünün aralarına minik tokalar, boncuklar da serpiştirebilirsiniz. Bu tamamen sizin kişisel zevkinize kalmış.