Kalem etek modeline sportif yeni yorumlar getirerek farklı kombin seçimleri ile dünya starlarının son zamanlarda sıklıkla kullandıkları sezon trendi: Denim kalem etek modası etkileyici havasıyla dolabınızda olmayı hak ediyor. Bu etekler kombinlendiği kıyafetlerle her zaman ve mekana uygun tarza büründüğünden oldukça kullanışlıdır. Bazen spor, bazen şık bazen de hanım hanımcık olabilen denim kalem etekleri tarzınıza nasıl uygulayacağınız tamamen kişisel tercihinize kalmış bir seçimdir.

Rahat, feminen ve salaş tarz için bir triko ve stilletto ayakkabı tam bir bütünlük oluşturacaktır. Hanım hanımcık çekici bir bayan olmak için önden düğmeli sezon trendi: denim kalem etek ile şık bir gömleği kombine etmek yeterli olacaktır. Kot önden birkaç düğmesi açılarak yırtmaç havası verilmiş düğmeli kalem eteğin içine sokulmuş açık mavi gömlek ve zarif görüntüyü tamamlayacak stiletto tam bir bayansı hava oluşturmanızı sağlayacaktır. Bazı ünlülerin şık ve spor bir tarz olarak benimsediği derin yırtmaçlı kalem eteğin kot gömlekle birlikte giyilmesidir. Özellikle topuklu ayakkabılarla harika bir duruş sergileyen bu stil hem sportif hem feminen bayanlar için idealdir. Yırtık, yamalı, parçalanmış kot kalem eteğin salaş bir gömlek ve slip-on spor ayakkabı ile bütünlenmesi ideal olacağı gibi sezon trendi: denim kalem etekler yine sezon trendi olan ekose gömleklerle de tamamlanabilir.

Arkadaş buluşmalarında küçük omuz çantası ve stilettolar ile günlük şıklığınız tam ve harika olacaktır. Hem rahat hem şık hem spor olmak isteyenlere tavsiyemiz, kot kalem etek, beyaz örgü bir triko ve nude tonlarında stiletto üçlüsüdür. Stiletto yerine giyilecek spor ayakkabılarla anında günlük tarza geçiş yapan bu üçlü her zaman can kurtarıcı olarak değerlendirilebilir.