Sezon Trendi Kovboy Çizmeleri Nasıl Kombinlenir?

Son dönemlerin en popüler giyim trendlerinden biri de kovboy çizmeleri! Öyle ki gerek şort kombinlerin altına, gerek daha şık kombinlerin altına, veya kot kombinlerin altına kovboy çizmelerinin kullanıldığını görüyoruz! Özellikle yerli güzellerimizden Serenay Sarıkaya’nın kombinlerinde sık sık kovboy çizmelerine yer verdiğini görüyoruz. Peki kovboy çizmelerini günlük hayata nasıl uyarlayabiliriz? Sezon trendi çizmeleri nasıl şık kombinlerde veya daha spor kombinlerde günlük hayatta tercih edebiliriz? Tüm püf noktaları yazımızda keyifli okumalar..

Kovboy çizmelerini kombinlemenin ilk yolı elbette kot kombinlerden geçiyor! Özellikle havuç paça dediğimiz dar paça kodların altına rahatlıkla kullanabileceğimiz kovboy çizmelerinin üzerine ise yine kot ceketler eşlik ediyor. İçerisinde giyeceğiniz düz beyaz basic tişört, üzerine bir kot ceket giyerek altınıza yüksek bel kot pantolon giyip en altta ise kovboy çizmeleri  kullanarak muhteşem bir kombin yaratabilirsiniz!

Saçlarınızı doğal dalgasına bırakarak veya herhangi bir şekilde minik örgüler yaparak vahşi bir kombin yapabilirsiniz. Özellikle Serenay Sarıkaya’nın tercih ettiği bu tarzda Serenay Sarıkaya saçlarını tek taraftan örgülü şekilde örerek diğer taraftan saçların serbest bırakıyor! Özellikle saçlarını ördüğü kısmı uzun küpeler takarak daha da vurguluyor. Kovboy çizmeleri ile tamamladığı bu kombin onu gerçekten çok şık gösteriyor!

Kovboy çizimlerini şık elbiseler ile de kombinleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

Özellikle düz beyaz mini elbiselerin altına kovboy çizmeleri kombinleyerek istediğiniz tarzda bir fötr şapka kullanıp muhteşem bir tarz yakalayabilirsiniz! Kovboy çizmeleri fazla aksesuar kaldırmıyor. Özellikle ufak tefek minik zincir tarzı kolyeleri tercih ederek küpe tercihleriniz de ise biraz daha etnik yani tüylü desenli küpelere yer vererek kombinizi tamamlayabilirsiniz. Saçlarınız maşalayarak veya şık bir at kuyruğu yaparak kombinlere daha farklı bir hava katabilirsiniz.

Çanta tercihinde yine püsküllü etnik tarz çantalardan faydalanabilirsiniz. Tercih size kalmış! İşte sezonun trendi kovboy çizmelerini kombinlemenin hem şık, hem spor hem de bohem yollarını paylaştık sizlerle! Sizde hem kot kombinlerinizde günlük olarak hem de şık kombinlerde elbiselerinizi altına kovboy çizmelerini kullanarak farkınızı ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz!