Sezonun En Gözde Ayakkabı Modelleri,  Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı olan botlar sadece ayağınızı korumakla kalmıyor aynı zamanda stilinizinde bir parçası haline geliyor. İşte bu kış en sık gördüğümüz ayakkabı modelleri;

En Gözde Ayakkabı Modelleri

Diz üstü çizmeler ile başlayalım. Özellikle 2018 yılında diz üstü çizme modası geri döndü diyebiliriz. Rengarenk çoraplar veya seksi bir görünüm için file çoraplar ile kombinlenen dizüstü çizmeleri hem kısa eteklerinizle hem de dar paça kotlarınız ile kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz streç ve üzerinize yapışan parlak taytlarınız ile de uzun çizmelerinizi kombinleyebilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz salaş bir kazak ile sezonun modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Bu kış topuklu botlar da oldukça popüler. Fakat bildiğiniz standart siyah topuklar değil elbette. Altın rengi, metal rengi ve Rose Gold denilen pembe altın renkli parlak topuklu botlar bu sezonun öne çıkan parçalarından. Özellikle sade bir giyim tarzına sahipsiniz stilinizi ayakkabınız da yansıtmak istiyorsanız bu akım tam sizlik! Şimdi rengarenk topuklu metalik etkili botlar moda!

Sezonun öne çıkan bir diğer parçası ise süet, kadife botlar. Özellikle gül kurusu ve soft renklerde süet, yumuşacık görünümlü botlar çok popüler! 

Eğer siz de tarzınızla öne çıkmak ve sezonun en gözde kumaşlarından olan kadifeyi kombinizde kullanmak istiyorsanız kadife botları tercih edebilirsiniz. Bu tarz botlar özellikle düz renk kıyafetlerinize renk katıyor. Gül kurusu renklerinde bir çanta ile kombinleyebileceğiniz aynı renkteki kadife botlar aynı zamanda stilinize yumuşacık bir hava katacaktır.