Çanta özellikle biz kadınların olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir. Öyle ki çanta koleksiyonu yapan ve bunu bir takıntı haline getiren kadınların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu sezonun öne çıkan çanta modellerini çanta aşığı kadınlar için derledik keyifli okumalar;

Bu sezon özellikle küçük, buklet tarzı çantalar çok moda! Hem abiye kıyafetlerle hem günlük kombinlerle, hem de şık gece kombinleri ile uyum sağlayan bu çantaların önü tokalı olanları oldukça dikkat çekiyor. Tarzıyla ön planda olan kadınlar aksesuar tercihi olarak iddialı çantalar kullanarak kombinin en dikkat çekici parçasını çantası haline getiriyor.

Seyahat tipi çantalar da olmazsa olmazlardan. Yanında fazla eşya taşımayı seven kadınların, sık sık seyahat edenlerin en çok tercih ettiği bu model tek renk veya damalı desenlerle süsleniyor. Günlük hayata uyarlanması da oldukça başarılı olan bu çantaları sonbahar ve kış aylarında çok daha fazla göreceğiz.

Rahat mı rahat sırt çantaları hayatımıza gireli çok oldu. Eskiden sırt çantalarının sadece okullarda kullanılacağını düşünürdük. Birbirinden şık modelleri ile sırt çantaları da günlük hayata uyarlanmaya başlandı. Siyah deri sırt çantaları şık kombinler ile kullanabileceğiniz joker aksesuarlardan. Çantalarda ponponları da bu sezon sık sık göreceğiz. Eğer çantalarınızı eğlenceli hale getirmek istiyorsanız bu ponponlardan edinebilirsiniz.

Şık ve kullanışlı çanta modelleri için Patırtı.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.