Özellikle mevsim geçişlerinde kurtarıcı bir parça olan Bomber ceketler bu baharda da yükselişini sürdürecek gibi görünüyor. Hemen hemen her tarz ile ve her kombin ile uyum sağlayan Bomber ceketler dolabınızda bulunması gereken joker parçalardan. İşte bu yükselişte olan ceketleri kombinlemenin birbirinden farklı yolları;

Crop Top Üstler

Giymeye cesaret edemediğiniz kısa, göbeği açık, kombinezon tarzı üstlerinizi Bomber ceketler ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yüksek bel pantolonlar, spor ayakkabılar ile tezatlık yaratacak kadar şık, dantelli kısa üstler çarpıcı bir görünüm için ideal! Bu tarz ile hem crop top modasına uyum sağlamış hem de en sevdiğiniz ama kullanmaya çekindiğiniz parçaların dolabınızda eskimesini önlemiş olacaksınız, bingo!

Çizgili Bluz- Yırtık Jean

Bu yıl yırtık jeanlar tekrar moda oldu bildiğiniz gibi. Özellikle 2000’li yılların başında parlayan yırtık kotları yine dönemin modası olan çizgili bluzlerle kombinleyerek stil bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özellikle siyah beyaz çizgili bluzler her renk ile kolayca uyum sağlayacağından kombininizi kalabalık ta göstermeyecektir. Siyah beyaz çizgili bluzler hem kot-hem siyah pantolonlarla ve neredeyse tüm renk Bomber ceketlerle uyum sağlayabilecek ender desenlerden biridir. Dolabınıza tıpkı Bomber ceketler gibi kurtarıcı joker bir parça eklemek isterseniz siyah beyaz çizgili bluzlere mutlaka göz atmalısınız!

Renk Oyunları-Spor Kombinler

Bomber ceketlerin şüphesiz en yakıştığı tarz spor, rengarenk, göz dolduran kombinler. Tek başına star olabilecek Bomber ceketleri uyumlu ama rengarenk bir kombin ile bütünleştirebilirsiniz. Özellikle birbirine yakışan pastel tonları veya nötr tonları bir araya getirdiğinizde üzerinize alacağınız mont sıradan kalıyorsa ve kombininizin sporluğunu öldürüyorsa bu durumda dolabınızdan gözünüz kapalı alıp çıkacağınız parça Bomber ceketler olacak. Ne dersiniz sizce de oldukça işlevsel değil mi bu ceketler? Taylor Swift’in bu renkli kombinine bayıldık, siz de ilham alabilirsiniz!