Sezonun Trendi Haki Rengi Nasıl Kombinlenir?

Bu yılın hit rengi hardal sarısı ve haki yeşili tonlarındaydı! Birbirinden güzel kombinleri yapabileceğiniz bu iki rengin en güzel renk kombinasyonları ise yazımızda, keyifli okumalar..

Haki rengi diğer bir adıyla asker yeşili her ten rengine, her saç rengine ve her yaştan kişiye yakışacak joker bir renktir. Bu yüzden kombinlerde sık sık tercih edilir. Fakat kimse haki rengin en çok hangi renklerle kombinlenip yeni yakışacağını tahmin edemez. Yazımızda profesyonel moda ikonlarının tercihlerinden yola çıkarak haki rengin en güzel kombinlendiği renklerden bahsedeceğiz.

Safari yeşili, asker yeşili, haki rengi olarak bilinen bu muhteşem renk bordo ve siyah ile çok yakışır! Özellikle biraz daha maskülen bir tarzınız var ise veya aksesuar tercihlerinizde gümüş rengi tercih edecekseniz aksesuarlarınızı ve haki rengi öne çıkartmak için mutlaka siyah parçalar ile kombinlemeyi deneyebilirsiniz. Siyah daima kullanacağınız rengi öne çıkartır. Bu yüzden haki renk kullandığınız kombinizde yıldız parçanız olacaktır.

Diğer bir yakışan renk ise tüm toprak tonlarıdır. Yani açık kahverengiler, kum rengi, bej renkleri, kemik renkleri, haki rengi ile çok yakışır. Özellikle uzun veya midi boy elbiseler giyeceksiniz altına hangi renk ayakkabı giyeceğiniz sorununu yaşıyorsanız ihtiyacınız olan şey krem rengi veya taba rengi bir ayakkabı olacaktır. Bu renk hem ten renginize yakın olduğundan dolayı bacak boyunuzu kesmeyecek, dolayısıyla bacaklarınızı daha uzun gösterecektir hem de elbiseniz ile yarışmadan göze batmadan şıklığı yakalayacaksınız.

Yine aynı tonlarda bir çanta ile kombinizi tamamlayabilirsiniz. Aksesuar tercihlerinizde ise yine gümüş rengi tercih edebilirsiniz. Haki’nin yakıştığı bir başka renk ise beyazdır. Özellikle crop denilen kısa beyaz üstleri tercih ederek altınıza giyeceğiniz yüksek bel haki rengi bir kot ile günlük şıklığı yakalayabilirsiniz.