Sonbahar İçin İlham Verici Kombin Önerileri

En sevdiğiniz mevsim sonbahar ise yağmurları, romantizmi ve toprak kokusunu da seviyorsunuz demektir. Sonbaharın en güzel yanlarından biri de serin havaya inat yağmurun tadını çıkarmak olsa gerek. İlham verici sonbahar için kombin önerileri ile bu mevsimi çok daha fazla seveceksiniz. Detaylar yazımızda, keyifli okumalar.

Vazgeçilmez Trençkotlar!

Sonbahar denince aklımıza elbette ilk olarak yağmurlar geliyor. Yağmurların gelişine harika bir trençkot ile kutlamaya ne dersiniz? Trençkotlar sizi olduğunuzdan çok daha şık gösterecek, her ortama uyum sağlayacak, gece ve gündüz kullanımına uygun joker parçalardır. Trençkotların tamamlayıcısı olarak ekose desenli bir şal edinebilirsiniz. Özellikle krem rengi, bej rengi veya haki rengi trençkotları hemen hemen tüm pantolonlarınız, tüm ayakkabılarınız ile kombinleyebilirsiniz. Bu joker parçayı ekose desenli bir şal ile birleştirdiğinizde ortaya tam anlamıyla bir sonbahar kombini çıkıyor. Sonbahar demişken yağmurlu havalara inat yağmurun tadını çıkartmak için yağmur botlarından faydalanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi şeffaf yağmur botlarından, pleksi yağmur botlarına varana kadar günümüzde binbir çeşit bota ulaşmamız mümkün. Yağmur botlarının şirin desenli olanlarını özellikle kot kombinler ile kullanabilirsiniz. Dar paça skinny jeans dediğimiz pantolonlar ve yağmur botları birbirini harika şekilde tamamlıyor. Yağmur botlarının tamamlayıcısı olarak renkli bir şemsiye edinmeyi de ihmal etmeyin.

Sofistike Görünüm

Sonbaharda sofistike bir görünüm elde etmek istiyorsanız o halde ihtiyacınız olan şey diz üstü çizmeler veya midi boy etekler. Midi boy etekler diz üstü çizmelerin üstünü örtüyor ve ekose desenli trençkotlar ile birleştiğinde ortaya muhteşem sofistike bir görünüm çıkıyor. Güneş gözlükleriniz, ensede topuzunuz, midi boy eteğiniz ve diz üstü çizmeleriniz ile sizde bu şık görünüme kolayca ulaşabilirsiniz. Sonbaharın en sevilen renkleri şüphesiz toprak tonları ve bordo tonlarıdır. Kendinize bordo tonlarda bir kazak edinerek hemen hemen tüm kot pantolonlarınız ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle buz mavisi renkteki kot pantolonları yüksek bel ile birleştiğinde vücudu sarıyor ve sizi olduğunuzdan çok daha fit gösteriyor. Yüksek bel kot pantolonların beline vurgu yapmak adına kalın tokalı bir kemer ile kombinleyebilirsiniz. Bu hem bacak boyunuzu uzatacak hem de sizi olduğunuzdan fit gösterecektir. Bordo renkli kazağı hafif bir şekilde bel bölgesinden kemerin içine doğru yerleştirdiğinizde kazağınız çok daha salaş, çok daha şık görünecektir. Böylece hem bacak boyunuz uzun görünecek, hem kemer detayınız görünecek, hem de bordo kazağınız ile harika bir kombinasyon yakalamış olacaksınız.