Sonbahar için renk kombinleri

En sevdiğimiz mevsim olan kasvetli ama bir o kadar da romantik sonbahar ayları yaklaşıyor! Eminiz ki yazın cıvıl cıvıl renklerinden sıkılan içten içe koyu renklere bürünmeyi hayal eden bir çok kişi var. İşte bu sonbaharda birbirinden güzel tonları kombinlemenin sırları;

Bordo ve lacivert

Şüphesiz ki birbirine en yakışan renklerden ikisi bordo ve lacivert. Yazın canlı kırmızı ve mavi ile marine modasını yaşattığımız bu renkleri kışın bordo ve lacivert ile mevsime uydurabiliriz. Özellikle kaban renginiz de bordo tercih ederek kot pantolonlarınız ve lacivert kumaş pantolonlarınız ile tam bir sonbahar kombini yapabilirsiniz. Bu iki renk birbirine tam anlamıyla aşıktır ve her yerde kullanabilirsiniz yani kurtarıcı renklerde diyebiliriz.

Hardal sarısı ve haki yeşili

Moda dergilerinde görmeye alışık olduğumuz bu iki rengin uyumu eminiz ki denediğinizde sizin de çok hoşunuza gidecek. Özellikle hardal renginin sonbahar havasını yansıttığını ve birçok ten rengine yakıştığını biliyoruz fakat çoğu insan hardal rengini diğer renklerle buluşturamadığından giymekten kaçınır. Hardal rengi en çok haki yeşili ile yakışır. Birlikte kombinlendiğinde oldukça sofistike ve şık bir görünüm yaratır Siz de bu rengi bugüne kadar giyinmekten kaçıranlardansanız bir kez daha şansınızı deneyin deriz.

Krem ve kahve tonları

Risksiz birçok parça ile uyum sağlayan krem renginin kadınların dolabında mutlaka bulunması gereken bir renk olduğunu düşünüyoruz. Krem rengini neredeyse tüm renkler ile kombinleyebilirsiniz ama şık bir sonbahar kombini için mutlaka kahve tonları ile de deneyin baştan aşağı krem rengi giyinerek kahverengi tonlarını çantanız ve kemerininiz ile kombinleyebileceğiniz gibi acı kahve bir kombin ile de krem rengi bir fular ve aksesuar ile kombinizi tamamlayabilirsiniz.