Spor İçin Kombin Fikirleri

Spora gittiğinizde hem şık görünmek hem de kendinizi daha motive hissetmek için spora özel kombin önerilerimizden faydalanabilirsiniz. İşte spor salonuna giderken deneyebileceğiniz farklı tarzlar ve kombin önerileri;

Spora giderken elbette ilk amacımız gideceğiniz spor türüne uygun rahat bir kıyafet tercih etmek. Kombininizin rahatlığı gün içinde daha özgür hareketler sergileyebilmeniz  için oldukça önemli. Bu yüzden ilk olarak elbette taytlara başvurmalısınız. Taytlar hem yaptığınız sporu, yaptığınız hareketi daha iyi gösterir hem de kombinlenmesi daha kolay parçalardır. İsterseniz tek renk siyah gri veya beyaz taytları tercih edebilirsiniz isterseniz. Taytlarınıza daha da şıklık katmak için transparan detaylı taytları tercih edebilirsiniz. Transparan detaylı taytlar özellikle bacakların yanında diz bölgesinde veya alt bacak bölgesinde bulunabilir. Böylece kombinin biraz da olsun şıklaşmış olur.

Üzerine ise spor sütyeni kullanabilirsiniz. Eğer spor sütyeni ile tek başına rahat edemiyorsanız spor sütyeninizin üzerine oldukça bol, salaş fakat yine de sütyen izin askılarını belli eden rahat bir üst tercih edebilirsiniz .Böylece hem spor takımınız belli olacak hem de şık bir görünüm yakalayacaksınız.

Erkek tişörtleri de aslında sporda oldukça rahat ve tarz duruyor. Hoşunuza giden medium beden erkek tişörtünü biraz farklılaştırarak kullanabilirsiniz. Örneğin dilerseniz göbek bölgesinden bağlayabilir daha kısa hale getirebilirsiniz. Dilerseniz tişörte birkaç yırtık açarak daha salaş ve farklı bir tarz ortaya çıkartabilirsiniz. Altına isterseniz diz altında biten isterseniz şort tarzı taytları tercih edebilirsiniz.

Kapşonlu sweatshirtler de spor için olmazsa olmazlardan! Özellikle hafif göbeği açık bırakan yarım bol salaş kapşonlu tişörtler sizi olduğunuzdan daha tarz gösterecektir. Özellikle yaka bölgesinde arma detayları olan göbeğinizi hafif açıkta bırakacak sweatshirtler ile rengarenk taytlar harika ikili olacaklardır.