Sportif Kombin Önerileri

Bahar ve yaz aylarına girdiğimiz son günlerde kullanması zor parçalar size terletip bunaltıyorsa ve kendinizi rahat hissedemiyorsanız o halde sportif kombin önerilerimize mutlaka göz atmalısınız! Birbirinden farklı kombin önerilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz, keyifli okumalar..

Sportif Kombin

Hafta sonu dışarı çıkarken hepimiz rahat etmek isteriz. Fakat bu rahatlığın tamamlayıcısı olarak aynı zamanda şıkta görünmek isteriz.. Çoğu sportif kombin günümüzde topuklu ayakkabılar hatta topuklu botlar ile kombinlenebiliyor. Eskiden bu demode görünse de günümüzde birçok farklı parçayı birleştirmek mümkün.

Puantiyeli bir etek ile neon renklerde bir sweatshirtü birleştirmeye ne dersiniz? Üstelik rengarenk converse ayakkabılarınız ile! Evet kulağa biraz çılgınca geliyor farkındayız fakat stil ve tarz olmak da böyle bir şey değil mi? Kendinizi aşmak ve içinizdeki renkli dünyayı dışarı yansıtmak! Dolabınızdaki kullanmaya çekindiğiniz puantiyeli eteğinizi giyin, üzerine sarı lacivert kırmızı karpuz rengi bir tişört giyebilirsiniz. Altına en sevdiğiniz spor ayakkanızı giyerek tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Saçlarınızı salaş bir şekilde topuz yaptıktan,topladıktan sonra sportif rahat ama aynı zamanda şık kombininiz hazır!

Kim demiş eşofmanlar sadece evde veya sporda giymek içindir diye! Günümüzde eşofmanlar günlük hayatta da giyilebiliyor! Siz de en sevdiğiniz ve en önemlisi rahat ettiğiniz eşofmanınızı bir hafta sonu kombinine uyarlamak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit! Hafif topuklu spor ayakkabılarınız  ile yüksek bel yanları çizgili eşofmanınızı kombinleyebilirsiniz! Böylece hem bacak boyunuz uzun görünecek hemde üzerinize giydiğiniz crop top ile fiziğiniz proporsiyonunuz harika görünecek! Sıkı bir at kuyruğu ve doğal ve makyaj yaptığınız zaman hafta sonu kahvaltılarına ve eğlencelerine hazırsınız demektir! Dilerseniz yanınıza en sevdiğiniz şık çantanızı alarak ters köşe yapabilirsiniz!

Sıra geldi kumaş pantolonlar, kumaş etekler ve şortlar ile tişörtleri birleştirmeye! Giymekten çekindiğiniz gardırobunuzda sürekli bekleyen kumaş parçalar mutlaka vardır. Bu kumaş parçaları sporlaştırmak için en sevdiğiniz sweatshirtler ile birlikte kombinleyebilirsiniz .Örneğin siyah beyaz çizgili bir kumaş pantolon veya eteği beyaz bir tişört veya renkli bir sweatshirt ile kombinleyerek altına istediğiniz ayakkabıyı giyerek istediğiniz mekana rahatlıkla gidebilirsiniz!