Su Grubu Burçlarına Göre Oje Önerileri

Naifliği, güzelliği, merhameti ön planda olan su grubu burçlarına özel oje önerileri yazımızda! Öncelikle dilerseniz su grubu burcuna dahil olan burçlara göz atalım, böylece kendi grubunuzu öğrenmiş olursunuz;

Su grubu burçlarına;

  • Yengeç burcu,
  • Akrep burcu
  • Balık burcu dahildir.

Her ne kadar birbirinden farklı gibi görünseler de bu 3 burcun ortak özellikleri kişisel alanına saygı duymaları, duygusal olmaları ve aile, arkadaşlık ilişkilerine, aşk bağlarına çok önem vermeleridir. Gerek yengeç burcu, gerek akrep ve balık burcu kişisel özgüvenlerinin yanı sıra çevresinde topladığı insanlara yüksek değerler vermeleri ve içsel duyguları ile hareket etmeleri ile bilinirler. Dolayısıyla tırnaklarında da en az kendileri kadar zarif ve hoş renkleri taşımayı seveceklerdir.

Yengeç burcu içine kapanıklığı ile bilinir. Onu kabuğundan çıkartmak çok zordur.. Denize aşık yengeç burçlarının rengi de deniz ile uyumlu olmalıdır. Bu yüzden tırnaklarında hafif buz mavisi tonlarını taşırken, maviye doğru tüm renkleri seveceklerdir. Özellikle su grubu burçların en sevdiği tonlardan biri olan mavi tonlarını tırnaklarınızda kullanarak bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Akrep burcu sanılanın aksiye ateş veya toprak grubundan değil, su grubundandır. Su grubu burçlarının içerisinde belki de en istikrarlı ve en kendini düşünen burç olabilir. Bu yüzden koyu lacivert tonlarından, bordo tonlarına varana kadar akrebin renginin biraz da istikrarlı ve kararlı olduğunu söyleyebiliriz. Sizde tırnaklarınızda kot rengi ojeleri veya bordo tonda ojeleri kullanarak bu bütünlüğü yakalayabilirsiniz!

Balık burcu ise su grubu burçlarının içerisinde en naif ve duygusal olanıdır. Bu yüzden tırnaklarında da tıpkı kendisi gibi zarif tonları, romantik tonları taşımaktan hoşlanacaktır. Turkuaz renginden açık maviye buz mavisinden deniz mavisi tonlarına varana kadar balık burcu tüm bu renkleri bir arada veya ombre şekilde tırnaklarında kullanmaktan çok hoşlanacaktır.

Sizde tırnaklarınız ile kişiliğiniz arasında bir bağ oluşturmak ve burcunuzun renklerini tırnaklarınızda taşımak istiyorsanız öncelikle burcunuzun grubunu belirleyin, ardından kendi renginizi belirleyebilirsiniz. Bu tonları sadece tırnaklarınızda kullanmakla kalmayıp aynı zamanda makyajınızda da uygulayabilirsiniz. Unutmayın kendinizi en iyi hissettiğiniz ton aslında sizin asıl renginizdir!